Nolo tilanne ihastuksen kanssa, kaikki ohi?

AuTtAkAa123

Apua auttakaa, asiallisia vastauksia kiitos. Joo tää on siis nolo juttu mut pakko avautuu tästä jollekki, kun oon hautonu tätä asiaa koht viikon.
Oon siis 15v tyttö ja tilanne oli se et oon ihastunu meidän rinnakkaisluokalla olevaan poikaan, no meillä oli kehkeytynyt jotain et molemmat sen tiedosti ja sit tää poika ehotti et mentäskö tekemään kurssityötä kahestaan jonnekki, ku oltiin parit bilsassa, no ehotin et mennään sit meille. Ku oltiin meillä mun huonees ni juteltiin aika henkilökohtasia juttuja ja oltiin mun sängyllä sillee tosi lähekkäin ja must tuntuu et jos oltais oltu viel hetki ni oltais suudeltu tai jotain, mut sit tapahtuu se noloin, rupeen laittaa mun läppäriä siihen lattialle ja mult pääsee kauheen sellanen suhu pieru, ei se mikää äänekäs ollu, mut kyllä sen kuuli ku oli ihan hiljasta, no sit ollaan molemmat hetki ihan hiljaa ja siihen meidän ympärille tulee sellanen kauheen leijaileva haju ja se poikakin kysyy et pierasit sä vaikka se varmasti jo kuuli. Sanoin sit jotain et join koulussa väärää maitoo, no sit se poika keksii jotain että sen pitääki mennä kotiin tekee matikan läksyi ja sit sanotaa vaan moikat. No nyt siis viikko on kulunu eikä tää poika oo muuta ku moikannu mua koululla, eikä oo ollu mitää muut puhetta. Olinko liian ällöttävä ja onks kaikki ohi? Mun maha on oikeesti tosi herkkä ja mulla laktoosi allergia et pitäiskö koittaa selittää sille viel?

3

354

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Suomalainenjätkä

      No joo vaikuttaa vähän ehkä nololta mut jos jätkä ei kestä jotai pierua ni on kyl aika säälittävä ja pinnallinen😂

    • nimenimerkki

      ens kerralla muistaa kaasunaamarit

    • Anonyymi

      Kaikki piereskelevät! Miks tollasesta pitää mennä tollaseks?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      50
      4154
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      1959
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      153
      1346
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      154
      1232
    5. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      42
      1024
    6. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      192
      992
    7. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      229
      976
    8. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      947
    9. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      55
      820
    10. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      122
      815
    Aihe