Saako täältä Kuhmosta ostettua vartiointia rosvoja vastaa?
Vartiointi
Rahoaon
9671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tuskin saa. Ylimääräiset käteiset ja arvoesineet pankkiin säilöön. Kattava kotivakuutus voimaan. Lähettävä riistakamera toimimaan. Ei pidä antaa pelkurirosvoille tilaisuutta.
Murtohälytin se ilmoittaa heti äänellään tunkeutujat.
Ei Kuhmossa ole rosvoja,siis miksi maksat liika kalliit vartiointimaksut?Eli epauskoine,ilmoita suojelu tarve mulle,mina suojaan.
Kuhmo on siitä varma paikka,ei rosvoja,ei homoja,ei huumeita ym.
On se vaan kun ei huumeita?Minä ainakin olen tönänäilly kolkytvuotta hasssistakassista,mut ne onki mun omia.
Jos varkaita Kuhmossa pitää pelätä.Mihin olet sitten sotkeutunu jos ihan vartijaa kyselet?
<Mull on kans ovet auki mut silleen kummiski kiinni.En ole niit laittanu lukitukseen ku kaverit kulkee sit aina niinku ominaajoin.Roinaa tedaspakkauksissa ystävien nurkissa ja kasvattaa jotain puutarhaa makkarissa.
Puutarhaa.😊😂....
Koodaa ku sato on valmis homeboi!!
Ps. Juu nou huu ;)