Rinne hallituksen linjalla:
Rinne rimpuilee ja menee avoimesti hallituksen linjan taakse...
http://www.iltalehti.fi/politiikka/201801312200709755_pi.shtml
Katos kun hyökkäsi omiaan kohti....
6
83
Vastaukset
- rivooo
Rinteelläkin on jo kuppi nurin Hesan Jopien pumminnalle.
- näisemennöö
Rinteellä ei muuta mahdollisuutta kuin viedä puolueensa kepun syliin.
- oikeissavaaleissa
Mikä puolue? Eihän niiden kannatus ole enää edes 14 prosenttia.
- onnettomatdemut
oikeissavaaleissa kirjoitti:
Mikä puolue? Eihän niiden kannatus ole enää edes 14 prosenttia.
Totta virkat, totruus on se että demut ei oo ollut enää vuosikausiin puolue. Se on vaan joku entisen puolueen jäsenien herrakerho kuluttamassa puoluetukea.
- kuinkraniin
http://www.iltalehti.fi/politiikka/201802012200714174_pi.shtml
tviittaukset ilmentävät demujen tilanteen...
voi onnetonta.- LISÄÄTUKEE
SE EI OLLU OLLENKAAN DEMUJEN JUTTU.
MEILLÄ DEMUILLA EI OO MITÄÄN TEKEMISTÄ LAKON KANSSA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081660Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai841566Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961463Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541392Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341361Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48892Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115880Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii414852Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290822Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347807