Hei ollaan menossa Vietnamiin ensimmäistä kertaa mieheni kanssa ja ollaan katsottu Nha Trangin alueella olevia hotelleja ja erityisesti Fuk Me Long Beach Resorttia, onko kokemuksia kellään paikasta? Kiitti kaikille asiallisesti vastanneille! :)
Fuk Me Long Beach Resort, kokeuksia?
3
915
Vastaukset
- Toistamiseen
Ei ole kokemusta kuin Michelle hotellista joka oli todella hyvä.
Itse paikasta yksi kokemus ja nyt Maaliskuussa tulee toinen,
Upea ranta aivan hotellien läheisyydessä,joskin hieman tuulinen, Mutta ei meitä haitannut.
Ruokapaikkoja paljon ja halpoja.Samoin taksit halpoja.Kaupungissa iso markkinapaikka sekä huvipuisto jonne mennään ns, vaijerihisseillä. Mikäli jotain haluatte tietää vastaan mielelläni. - Reiskaaa59
Kävin vuosi sitten Suk Me Long-hotellissa siinä Fuk Me Longin naapurustossa, oli huippu mesta! Suosittelen varsinkin ottamaan ns. täyshoidolla.
- Anonyymi
Kaikkein paras hotelli tuolla alueella on nykyisin Suck and Fuck Me Hard and Long Hotel. Ihan täyden kympin palvelu ja halavat hinnat. Vaffa suositus!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2654650Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232230Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761781Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951272
- 471159