Sotkamon suurin

Onko tietoa kellä on Sotkamossa suurin välly käärme?
Ei huhuja, vaan totta
82162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Onko ensi viikolla torilla joku tapahtuma? Kun kuulin jotta oisi. Mukava oisi mennä hanurimusiikkia kuuntelemaan.

Äänestä

Suuret erämiehet ja pökköpallon pelaajat ja katsojat voi karsia listalta pois.
Mitä jää jäljelle?
Jäljellejääneistä se voisi löytyä.

Äänestä

Jälkeenjääneillä isot hepit?

Äänestä

Teerivaaran kaeramiehellä tietennii...

Äänestä

Yhdellä miehellä: Arveliiiinil

Äänestä

Sapsolla puhuivat akat, että yhdellä Korhosella olisi tosi lyhyt, mutta ohut. Tekee kuulemma silläkin ihan miehen työn.

Äänestä

Eikös suurin meisseli ole Hakkaraesen aetillä? Tämmöstä informaatiota olen saanut.

Äänestä

Onni sillä, jolle kasvaa suuri.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jormasenliuhu kirjoitti:

Onko tietoa kellä on Sotkamossa suurin välly käärme?
Ei huhuja, vaan totta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu