kun laitehallinta ilmoittaa aina että koneeni olisi virtuaalikone,, miksi?
Miksi en saa lentotilaa pois asetuksista, samoin VPK :t on valittuina; onko koneeni jonkun muun hallussa, niin että jossain on palvelimena toimiva kone?
Internet yhteyksinä näyttää välillä Ethernet -yhteyden olevan päällä, miksi?Eihän se ole mahdollista, kun minulla ei ole kiinteää nettiyhteyttä, kertokaa mitä teen...kuka tämmöisiä asioita osaa tutkia, ja tietää vastaukset?
Google tilini tietoturva tarkistuksessa näkyy kirjautumisia Englannissa, ja ympäri maailmaa?!!
Olen kirjautunut Microsoft -tilillä koneelleni, läppäri, ja tilini tietoturvatarkistus antoi kartan jossa olen myös kirjautuneena ympäri maailmaa, helvetti...kuka persilmä täällä huseeraa..?
Samoin kun tarkistin laitteeni samaisella Microsoft -tililläni, niin se antoi siinä tuloksen aivan oudosta koneesta, sekä myös tästä omastanikin, eli siinä näkyi kaksi konetta, miten on mahdollista?!!
Mitä teen....
pirremiinapa
1
3183
Vastaukset
- infoo888888888888
Et saa lentotilaa pois koska sinulla ei ole aitoa Windows käyttistä.
Windows 10 Home on ainoa winukka versio jota voit käyttää ilmaiseksi ilman tuoteavainta, Pro, education ja Enterprise vaatii aidon lisenssin tai muuten koneella ei voi tehdä mitään muuta kuin kirjoittaa word padilla jotain ja piirrellä paintilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 974203
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.783467Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,723084SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.812549Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52356Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2062151Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302081- 41870
- 73811
- 52776