Tapahtumapuiston Helmikuu.

Onko luvattuja sprinttihiihtoja tai maailmancuppeja? Joku lupas sinne yhden kilometrin hiihtoladun? Onko jo vedetty.
11178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ihanaa Persujen kantolavitutusta

Äänestä
  • Pelottavaa KokDemujen idiotismia!

    Äänestä

Ja ne poroajelut, niillä mennään kohti Hämeenlinnan nousua ja kirstunvartia kiittää, saadaan veroja hieman alemmaksi, ollaksemme Espoon / Kauniasen tasossa.

Äänestä
  • K.Ari hoitaa vankityönä

    Äänestä

Laiskiaisunnuntaina tasamaan pulkkamäenlaskut?

Äänestä

Saisko Persujen kantolavitutusta.

Äänestä
  • Saisko Tapahtumattomuuspusikon tilinpäätöstiedot?

    Äänestä

  • Kiitos kun kysyit mutta en voi vastata toisen puolesta vaikka kaveria tulee aina auttaa. Soittele K.Arille vankilaan se tuntee SCC tilinpäätöstiedot. Onnea matkaan.

    Äänestä

  • Bvchch kirjoitti:

    Kiitos kun kysyit mutta en voi vastata toisen puolesta vaikka kaveria tulee aina auttaa. Soittele K.Arille vankilaan se tuntee SCC tilinpäätöstiedot. Onnea matkaan.

    Faksaile Petkunterälle Floridiaan se muistaa SCC tilinpäätöstiedot. Terkkua pertulta.

    Äänestä

Bvchch ; lle jäi sellainen järkytys päälle miten hänen idolinsa ( SDP ) suoriutuu miljoonien vaateista, suhteutettuna K. Arin viikkorahaan ( 10 e ) verrattavaan suoritukseen , joten hän ole vieläkään toipunut järkytyksestä ja siksi on jäänyt tämä kasetti pyörimään , ( kuvastaa hyvin levyn vioittumista )

Äänestä
  • Moikka Pers Pilkkala. Kuin menee eduskunnasa ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OnkosVedetty kirjoitti:

Onko luvattuja sprinttihiihtoja tai maailmancuppeja? Joku lupas sinne yhden kilometrin hiihtoladun? Onko jo vedetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu