Minun kaveri on tapettu tee

Minä huomenna rikoiilmoituksen kuin kaveri koullut hänen tapettu kotonaan hän makaa kuolema teen rikoiilmoituksen haluan poliitikoille ilmoituksen teen nyt
2875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itkee koko ajan olen surunen osaa ottoa sinulle minä itkee koko ajan

Äänestä

Samoin osaa ottoa 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oinoä kirjoitti:

Minä huomenna rikoiilmoituksen kuin kaveri koullut hänen tapettu kotonaan hän makaa kuolema teen rikoiilmoituksen haluan poliitikoille ilmoituksen teen nyt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu