Onx kellään kokemusta suzuki gs500 98?Onko se hyvä ensi pyöräksi?
gs500
7
1118
Vastaukset
Siinäpä vallan mainio vaihtoehto ensimmäiseksi ajopeliksi.Hommasin plikalle tuossa syksyllä semmotten ja sillä kokemuksella mitä ehdittin ajelemaan ennen pakkasia ei voi muuta kuin kehua.
Ite kun sitä kokeilin niin köykänen on käsitellä jarrut on hyvät ja kulkeekin ihan mukavasti.
Kone kuuluu olevan patarautaa ja jos vaan on huollettu peli niin sillähän päästelee mutkatietä näkymättömiin.Sen mitä huolto-osien hintoja tuossa kattelin niin edullisia näyttivät olevan.
Kävin tuossa äsken autotallissa herättelemässä oman Hondani ja plikan Suitsan talvihorroksesta ja totesin että enää 11 viikkoa kun pääsevät ulos.
Että siitäpä vaan pyöräkaupoille,kohta pääsee ajamaan.- pate
Mikä on huiput sillä??
- gs500
Mulla olisi myynnissä, vuosimallia 2001. Kiinnostaisiko?
- pate
Ei kiitos.voix sillä ajaa pitkiä matkojakin vai onx se vaa city bike??Ja mikä ois huiput?;)
Hommaa joku Hayabusa jos sua kiinnostaa pelkät huippunopeudet.
- pate
Kunhan kysyin vaa jos sill voi hyvin ajaa motarilla............
- suikki
hyvä laite aloittelijalle ja muillekkin jos ei mitään tykkiä kaipaa. Itse ostin viimekesänä vm 98 gs500:sen. Tosi luotettavan oloinen peli ja kevyt käsitellä kaupungissa. Motarillakin pysyy muiden mukana. 150km/h ajoin mittarin mukaan... Kai se olis kulkenu kovempaakin mutta meinas happi loppua kun kypärän hihna kuristi kaulaa. Kai pitäis hommata parempi kypärä tai mopoon plexi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.916060Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3335745Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie544867Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3193721Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.22275Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1362192Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1011274- 91008
- 159892
- 56753