Onx kellään kokemusta suzuki gs500 98?Onko se hyvä ensi pyöräksi?
gs500
Pate
71132
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Siinäpä vallan mainio vaihtoehto ensimmäiseksi ajopeliksi.Hommasin plikalle tuossa syksyllä semmotten ja sillä kokemuksella mitä ehdittin ajelemaan ennen pakkasia ei voi muuta kuin kehua.
Ite kun sitä kokeilin niin köykänen on käsitellä jarrut on hyvät ja kulkeekin ihan mukavasti.
Kone kuuluu olevan patarautaa ja jos vaan on huollettu peli niin sillähän päästelee mutkatietä näkymättömiin.Sen mitä huolto-osien hintoja tuossa kattelin niin edullisia näyttivät olevan.
Kävin tuossa äsken autotallissa herättelemässä oman Hondani ja plikan Suitsan talvihorroksesta ja totesin että enää 11 viikkoa kun pääsevät ulos.
Että siitäpä vaan pyöräkaupoille,kohta pääsee ajamaan.
Mikä on huiput sillä??
Mulla olisi myynnissä, vuosimallia 2001. Kiinnostaisiko?
Ei kiitos.voix sillä ajaa pitkiä matkojakin vai onx se vaa city bike??Ja mikä ois huiput?;)
Hommaa joku Hayabusa jos sua kiinnostaa pelkät huippunopeudet.
Kunhan kysyin vaa jos sill voi hyvin ajaa motarilla............
hyvä laite aloittelijalle ja muillekkin jos ei mitään tykkiä kaipaa. Itse ostin viimekesänä vm 98 gs500:sen. Tosi luotettavan oloinen peli ja kevyt käsitellä kaupungissa. Motarillakin pysyy muiden mukana. 150km/h ajoin mittarin mukaan... Kai se olis kulkenu kovempaakin mutta meinas happi loppua kun kypärän hihna kuristi kaulaa. Kai pitäis hommata parempi kypärä tai mopoon plexi?