Meillä yleensä aamutoimet alkaa niin että istun pytylle, mies pesee hampaita, kusee lavuaariin ja pieree samalla kun minä pissaan ja pieren. Ihanaa kun voi olla luonnollisesti eikä tarvitse hävetä tai kärsiä vatsavaivoista!
Rakastellessa pieremme usein yhtäaikaa. Se on ihanaa ja luonnollista!
Aamutoimet
HäpeämätönVaimo
2
742
Vastaukset 2
- vanhaaviinaaaa
Ompa mukava lukea että edes yksi avoiopari on löytänyt yhteisen sävelen arkeen ja juhlaan . Olkaa onnellisia kaikista aromeista mitä tuotatte .
- kaikkihansitä
Kaikissa perheissähän se on yhtä auvoista aamuisin. Jotkut ovat vaan niin estyneitä,että eivät kehtaa tunnustaa ;))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty391167Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä2721008Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s295863Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto24852Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33751Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte191619- 49521
- 40516
Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁54437- 42406