Kyllä on heikoin näkemäni kuljetuspalvelu ja lipevimmät valehtelevat kuskit kyseisellä firmalla. Jos ei ovi aukea 5 sekunnissa niin jo juostaan karkuun ja valehdellaan, ettei vastaanottaja ollut paikalla. Ainut vaan, että kerrostaloissa esim. noissa ovisummerikameroissa usein näkyy kyseinen valehteleva luikuri, kun ovi aukeaa.
Kiertäkää hyvin kaukaa tämä palvelu tai saatte vain ongelmia. Jopa surkea Suomen postimmekin on tätä valovuoden edellä/parempi.
Bring kuljetuspalvelu
2
5055
Vastaukset
Jospa ne kuskien keikat onkin aikataulutettu.
Silloin ei ole aikaa jäädä odottelemeaan, että asiakas toimertuu suihkusta yms tilanteesta avaamaan ovea.
Sehän on paska käytäntö mutta siinä tapauksessa pitää syyttää työnantajaa eikä kuskeja.- Anonyymi
AIVAN kauhea kuljettaja tänään Ruokaboksi kyseessä, kun avasin laatikon antaakseni sen takaisin hänelle ( kuten Ruokaboksin sivuilla kehoitetaan) niin nuori mies huusi että pitäisiköhän munun vielä tehdä sinulle ruokaa…… tuli todella paha olo, ennen aina ollut kiva (ulkomaalainen) kuski joka ottaa boksin mukaansa kun lähtee.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849