Saako heikin paarissa torstaisin hernekeittoo ja pannukakuua ps.ainakin canarialla saa. ja jos ei jaksa syödä kaikkee niin saako loppuannoksen viedä majapaikkaan.
ruokailu Heekin paarissa.
6
555
Vastaukset
- Kiväykä
Kyllä Heikin baarissa ruokahalut lähtevät kun katselee pullukoita jotka hameet korvissa oksentelevat baarin kukkapurkkeihin.
- Enolekäynyt
Miks olet käynyt siellä pullukoita seuraamassa?
- Tipitupi
Mahtaakohan olla käynyt edes ruattinlaivallakaan.
- KivaYkä
Heh heh, olen käynyt yli 60:ssä maassa, myös Turkissa.
Alanya on käymistäni lomakohteista tylsin. En ole koskaan enkä missään nähnyt niin paljon juopuneita suomalaisia naisia kuin Alanyassa. - analyytikko
Älä puhu paskaa.
- hähähähähhähääää
Niqab tulee kohta pakolliseksi myös turistinaisille.
Tässä ohjeita kuinka ruokailla Heekin paarissa:
https://www.youtube.com/watch?v=btSPE9lWdI0
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578940IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661330Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?71290- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676