Hei!
Etsin matkaseuraa lomalle - ei sen edes tarvitse olla Gambia - mutta jonnekkin "takuuaurinkoon" kahdeksi viikkoa. Kanaria on "vähän tylsä", sekä kallis?
Itse olen 43 vee ja tykkää sporttailla, tsiigailla paikkoja ja vähän kölliä auringossakin! En polta, enkä kauheasti välitä alkoholistakaan - tarvitsen nyt vain valoa stressinpoistoon! Olisko ketään naisihmistä innostunut 23.2 lähtöön? ;) Ota PIAN yhteyttä, matkat häipyvät silmistä... Aion varata matkan TÄNÄÄN, jos kaveri löytyy! Sun iällä ei ole merkitystä! [email protected]
Naispuolista matkaseuraa Gambiaan e23.2.?
6
516
Vastaukset
- Halikonulla
Käviskö Salon Kauppakeskus Plaza?, shoppailemaan päiväksi ja lopuksi vielä syömään yhdessä.
T,
Ulla
HalikkoHmm.. siis mitähän Ulla tuolla tarkoittaa? :D En ole lähelläkään Saloa, enkä pääsekkään.. ;)
- Ami1977
Moi, onkos siellä nainen vai mies kun on matkaseuraa vailla?
- Wautziwau
Tietopankki ilmoittaa että se on tosi kaunis nainen joka on tämän ilmoituksen takana😍
Oikein pätevä tietopankki minunkin mielestäni! Kiitos! :D Minkähän takia vastaukseni siihen, että olenko nainen tai mies on poistettu sääntöjen vastaisena? Mutta tietopankki on oikeassa sukupuolen suhteen! Hyvää Ystävänpäivää muillekkin matkaseuran hakijoille.. <3
- Wautziwau
pieceofsky kirjoitti:
Oikein pätevä tietopankki minunkin mielestäni! Kiitos! :D Minkähän takia vastaukseni siihen, että olenko nainen tai mies on poistettu sääntöjen vastaisena? Mutta tietopankki on oikeassa sukupuolen suhteen! Hyvää Ystävänpäivää muillekkin matkaseuran hakijoille.. <3
Tietopankki kiitää :), ja toivottaa myös hyvää ystävänpäivää tälle todella kauniille naiselle❤️. Nuo ilmoituksien poisto politiikka täällä en ole minäkään ihan ymmärtänyt?, luultavasti joku kiusaaja täyttää tuo ( ilmianna ) ja suomi24 on vaan poistanut sen, täällä poistetaan aika paljon viestiketjuja ja kommenteja vaikka niisä ei ole mitään sääntöjä vastaista.
Pidetään peukkuja että löydät mukavaa matkaseuraa itsellesi ;).
T,
Ihaileva tietopankki ;) ❤️
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http3074938Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k1163314Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1403139Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin
Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän12036Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn351627Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2481361Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.311338- 471249
Onko 65-vuotias liian vanha lähtemään rintamalle?
Suomessa reserviläisikä nousee ensi vuoden alusta 65 ikävuoteen. Jatkossa asevelvollinen kuuluu reserviin sen vuoden lop3381149Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu801138