Salametsästäjästä oli lopulta jotakin hyötyä maailmalle, kun rikollinen pääsi leijonien rehuksi. Naama oli kuitenkin niin ruma, ettei sitä leijonakaan kyennyt syömään.
https://yle.fi/uutiset/3-10072184
Metsästäjästä oli kerrankin hyötyä
4
214
Vastaukset
He he heee he he.....Taas pitää näköjään pitää juhla- ja namuttelupäivä. On tämä maailma vaan niin ihana paikka kun tällaista tapahtuu. Kippis!
- JalostusasteKohosi
Metsästäjällä oli tuuria; ihmissaasta jalostui leijonan pa*kaksi.
- Kalaveikko
Toisilla taasen ylä ja ala ruumiin osat sekaisin, ja yläpää suoltaa sitä mikä olisi olisi alaosan tehtävä.ps katsoitko ennen nukkumaanmenoa siis klo 20:00 leijonakuningasta?
- Kierrätykseen
Kalaveikko kirjoitti:
Toisilla taasen ylä ja ala ruumiin osat sekaisin, ja yläpää suoltaa sitä mikä olisi olisi alaosan tehtävä.ps katsoitko ennen nukkumaanmenoa siis klo 20:00 leijonakuningasta?
Leijonakuninkaassa oli mahtava jakso: Leijonakuningas haukkasi huvimetsästävän hyypiön luontoa tuhoamasta, pisti niljakkeen poskeensa ja väänsi seuraavana päivänä haisevan pa*kan savannille. Näin huvimetsästäjästä oli iloa vielä kärpäsille ja sontiaisillekin.
Leijonakuninkaan siivouksen jälkeen maailmasta tuli hieman parempi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1362878
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau572288Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.281839- 1291568
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641338- 681303
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?731302- 891085
- 901009
- 131969