...K-nainen
Mutta parempi silti näytellä etten tiedä, jos ollaan joskus tekemisissä. Sitten voin sitä sinulta kysyä, jos sinulle sopii. :)
Mutta parempi silti näytellä etten tiedä, jos ollaan joskus tekemisissä. Sitten voin sitä sinulta kysyä, jos sinulle sopii. :)
Vastaukset 14
Vanhimmat
Hän tietää minun nimeä ja minä hänen! Eli ei ollut minulle.
niipä
Ainakin välität.
Miks kiysyt kun kerran tiedät jo ;). No kerro se.
oletko yksi kevytkenkäinen nainen?toi oli vitsi
Kenelle tuo paskan nakkaaminen on??? Ei kosketa minua, enkä pidät tuommosista edes vitsinä, olipa ne kenelle tahansa!
ok,ok se loi vähän liikaa.
me oltaisiin joskus tekemisissä. Taasko tämä uhkailu alkaa. Pitää kohta alkaa kulkea käsiase mukana. Jättäkää mut rauhaan.
Eikös se kuljekaan turuilla ja toreilla pelkkänä K-naisena?? Mihin tämä maailma onkaan menossa...
Eikös täälä ole yksityisyys kunnia asia
Onkohan täälä ollenkaan ns. hyvä tapaisia ihmisiä miksi pitää aina jotain mollata ei täälä elämässä kukaan kulje vahingoittumatta
Minäkin tiedän nimeni ja tiedän minen muunkin. Olen somessa ollut nimelläni ja täällä kirjoitellut omalla etunimelläni.
Olen vilahtanut telkkarissa ja nimeni on mainittu ja muutamia kertoja paikallislehdissäkin. Mm. Haastateltu ja mainintoja valmistumisista opinnoistani sekä ristiäisissä saamani nimeni oli kastetuissa kasarin kesäkuisena päivänä
Nimeni näkyy myös nimikylteissä joissakin työpaikoissa rintaneulassani.
Olen myös ollut oppilaitoksien opintoesitteissä ammattini vaatetuksissa esittelemässä opiskelualaani
Mistä sait tietää? Sukunimenkö?
K-nainen siis olen ja sain tietää miehen nimen.