Taikallekiitos

Sydänodottaa

Mielenieeni pyrkii alakuloa vaikkakin jo valoa näkyvissä. Kaikki asiat pitäisi olla hyvin. Silti en taida osata lakata huolehtimasta. Mitä näkyy.
Kiitos sinulle

2

234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sydänodottaa

      Olet pohjimmiltasi hyvin herkkä ihminen. Väsymys, tietynlainen uupumus johtuu vaan siitä, että alat herätä omalla henkisellä tielläsi. Tämä aika täytyy vaan kulkea, vaikka se tuntuu vievän kaiken voiman kehostasi. Ympärilläsi olevat ihmissuhteet tulee myös pikkuhiljaa muuttumaan ja jätät taaksesi näitä niinsanottuja energiasyöppöjä / tarrahenkiä. Ei ole missään sanottu, että ettet saisi avautua henkisille asioilla, sillä tämä kaikki on jo sinussa, kunhan otat vaan kykysi käyttöön, pikkuhiljaa <3 Onnea!

      T. Taika

    • Sydänodottaa

      Kiitos, tätä en osannut odottaa, vaikka joku on joskus vihjannut tähän suuntaan. Olen huolehtinut lasteni hyvinvoinnista ja oman terveyteni kanssa ja pyrkinyt kehittämään itseäni. En kuitenkaan aloittanut minulle tarjottua lääkehoitoa alakuloon. Kiitos tämä auttoi jaksamaan toiveikkaana. Uskon lasteni elämänkin järjestyvän. Pääsenkö sopuun lasten isän kanssa jolloin asioiminen olisi helpompaa hänhän n kuitenkinsydämeni valittu vai onko?
      Lämpimiä ajatuksia sinulle Taika. Tiedät että olet viisas ja sinulla on sydämen viisautta Kaikkea hyvää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sinä näet

      kun katsot peiliin?
      Ikävä
      112
      1431
    2. Se helpottaisi oloa jos

      Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin
      Ikävä
      88
      1297
    3. Palsta kysely..

      Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott
      Sinkut
      135
      1043
    4. Missä väleissä ollaan

      Jatkossa? Vai ollaanko missään? Koetko ikäväksi näkemisen)
      Ikävä
      68
      964
    5. aivan mieletön ikävä

      paha olo 😥🫣 kaipaan sua 😔💔
      Ikävä
      39
      897
    6. Riittääkö vielä

      Pelkät kuvat? 😉
      Ikävä
      71
      863
    7. Haluatko naimisiin kaivattusi kanssa?

      Alttarille astelette
      Ikävä
      97
      857
    8. Mitä toivot

      Välienne olevan?
      Ikävä
      75
      846
    9. Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa

      Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.
      Ikävä
      54
      822
    10. Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun

      Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että
      Ikävä
      39
      774
    Aihe