SM-Itäralli

täysylinypyn

Reitti yhdistelmä viime vuosilta? Onko mitään happipaikkoja reitillä?

5

686

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RalliesKo

      Se siellä tahkon ja joensuun puolessä välissä on pari todella pahaa nyppyä, johon kannattaa nostaa kytkin... Ai jai jos et muista!!! Se on mielestäni ihan nosto miesten (kaljahattu) paikoilla. Sitten toinen tulee siihen karttulantien risteykseen, josta mennään vanttuukoskelle...huh huh täys 400, nyppy täys 300, HIDAS vasen KIRRAA ja metsään menet! Älä kysele enempää, sillä mie en ole turisti vaan järkääjän mediaepeli rovaniemeltä...Laittavat jo näistä minut edesvastuuseen ja siksi tämä tieto vain sinulle! Oletki hilijaa!!!!

    • voi_juma

      Niin tai voi tuo paikka olla myös helsingin ja utsjoen välilläkin.

    • Mielensähapottaja

      Aamupäivän lenkki uutta Joensuun pohjoispuolella, tauon jälkeen sitten esim. 36 kilsaa Oskolaa on yhtä happipaikkaa...

    • Mielensähapottaja

      Lieneekö Oskolan maali Luostarinvaarantiellä? Jos ei niin sitten lähtö on...🤔 Palon lähtö saattaa olla Kiihtelyksessä, tai sitten ei?

    • Vatasenarska

      Ei mitään samaa kun 2015

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Realistisesti

      Miten toivoisit, että asiat etenisivät hänen kanssaan? Kuka tekisi mitä?
      Ikävä
      112
      1103
    2. millaiset hiukset

      kaivatullasi on? :)
      Ikävä
      36
      879
    3. Miksi et edistä asiaa...

      Kaivattusi suhteen??
      Ikävä
      57
      849
    4. Minkälaista ajattelisit elämänne olevan

      jos olisit kaivattusi kanssa yhdessä?
      Ikävä
      65
      767
    5. Sinulle nainen

      Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M
      Ikävä
      78
      694
    6. Tää on todella huvittavaa seurata näiden savolaisten

      naapurusten piikittelyä ja vihanpitoa toisilleen netissä. Näyttää siltä, että Mehtoselle alkaa tulla isäukon piirteet e
      Tuusniemi
      39
      693
    7. Kuka mölyapina

      Kuka saatanan vittu naama mölisee sunnuntaiaamuna jolla ei oo edes lauluääntä. Yön kuulunut jonkun ajan mölinää sisälle
      Suomussalmi
      14
      629
    8. Kuhmosta (kyseenalaiseen) kuuluisuuteen

      Naapurikylän, siis Nurmeksen suurin tubettaja on iskenyt naisen Kuhmosta. Kertoo kanavallaan naisen olevan hyvä rakastel
      Kuhmo
      5
      594
    9. Salaattirosvo

      Sinulle tiedoksi joka varastit salaatit viime yönä kasvulootasta,jäit riistakameraan🤣🤣🤣. Tulehan selvittelemään asia
      Suomussalmi
      23
      580
    10. rattijuoppoja

      tavattu taas Haapavedellä, hyvä että poliisi on valppaana
      Haapavesi
      16
      567
    Aihe