Reitti yhdistelmä viime vuosilta? Onko mitään happipaikkoja reitillä?
SM-Itäralli
5
579
Vastaukset
- RalliesKo
Se siellä tahkon ja joensuun puolessä välissä on pari todella pahaa nyppyä, johon kannattaa nostaa kytkin... Ai jai jos et muista!!! Se on mielestäni ihan nosto miesten (kaljahattu) paikoilla. Sitten toinen tulee siihen karttulantien risteykseen, josta mennään vanttuukoskelle...huh huh täys 400, nyppy täys 300, HIDAS vasen KIRRAA ja metsään menet! Älä kysele enempää, sillä mie en ole turisti vaan järkääjän mediaepeli rovaniemeltä...Laittavat jo näistä minut edesvastuuseen ja siksi tämä tieto vain sinulle! Oletki hilijaa!!!!
- voi_juma
Niin tai voi tuo paikka olla myös helsingin ja utsjoen välilläkin.
- Mielensähapottaja
Aamupäivän lenkki uutta Joensuun pohjoispuolella, tauon jälkeen sitten esim. 36 kilsaa Oskolaa on yhtä happipaikkaa...
- Mielensähapottaja
Lieneekö Oskolan maali Luostarinvaarantiellä? Jos ei niin sitten lähtö on...🤔 Palon lähtö saattaa olla Kiihtelyksessä, tai sitten ei?
- Vatasenarska
Ei mitään samaa kun 2015
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 574594
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1534213- 673842
- 1253810
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans433635Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe783464- 983031
- 542875
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142414