Reitti yhdistelmä viime vuosilta? Onko mitään happipaikkoja reitillä?
SM-Itäralli
5
645
Vastaukset
- RalliesKo
Se siellä tahkon ja joensuun puolessä välissä on pari todella pahaa nyppyä, johon kannattaa nostaa kytkin... Ai jai jos et muista!!! Se on mielestäni ihan nosto miesten (kaljahattu) paikoilla. Sitten toinen tulee siihen karttulantien risteykseen, josta mennään vanttuukoskelle...huh huh täys 400, nyppy täys 300, HIDAS vasen KIRRAA ja metsään menet! Älä kysele enempää, sillä mie en ole turisti vaan järkääjän mediaepeli rovaniemeltä...Laittavat jo näistä minut edesvastuuseen ja siksi tämä tieto vain sinulle! Oletki hilijaa!!!!
- voi_juma
Niin tai voi tuo paikka olla myös helsingin ja utsjoen välilläkin.
- Mielensähapottaja
Aamupäivän lenkki uutta Joensuun pohjoispuolella, tauon jälkeen sitten esim. 36 kilsaa Oskolaa on yhtä happipaikkaa...
- Mielensähapottaja
Lieneekö Oskolan maali Luostarinvaarantiellä? Jos ei niin sitten lähtö on...🤔 Palon lähtö saattaa olla Kiihtelyksessä, tai sitten ei?
- Vatasenarska
Ei mitään samaa kun 2015
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1622567- 1602363
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551993Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1181967Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."01670"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591394Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1921272Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää781051Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2071012Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.334961