SM-Itäralli

täysylinypyn

Reitti yhdistelmä viime vuosilta? Onko mitään happipaikkoja reitillä?

5

574

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • RalliesKo

      Se siellä tahkon ja joensuun puolessä välissä on pari todella pahaa nyppyä, johon kannattaa nostaa kytkin... Ai jai jos et muista!!! Se on mielestäni ihan nosto miesten (kaljahattu) paikoilla. Sitten toinen tulee siihen karttulantien risteykseen, josta mennään vanttuukoskelle...huh huh täys 400, nyppy täys 300, HIDAS vasen KIRRAA ja metsään menet! Älä kysele enempää, sillä mie en ole turisti vaan järkääjän mediaepeli rovaniemeltä...Laittavat jo näistä minut edesvastuuseen ja siksi tämä tieto vain sinulle! Oletki hilijaa!!!!

    • voi_juma

      Niin tai voi tuo paikka olla myös helsingin ja utsjoen välilläkin.

    • Mielensähapottaja

      Aamupäivän lenkki uutta Joensuun pohjoispuolella, tauon jälkeen sitten esim. 36 kilsaa Oskolaa on yhtä happipaikkaa...

    • Mielensähapottaja

      Lieneekö Oskolan maali Luostarinvaarantiellä? Jos ei niin sitten lähtö on...🤔 Palon lähtö saattaa olla Kiihtelyksessä, tai sitten ei?

    • Vatasenarska

      Ei mitään samaa kun 2015

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      264
      10874
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      76
      2991
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2668
    4. 88
      2540
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      151
      2252
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      267
      2119
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1461
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      132
      1331
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      942
    Aihe