Mitä yhteistä on insinöörillä ja homolla??
Molemmat saa yhtä vähän pillua elämänsä aikana
tää on huippu!!
14
6785
Vastaukset
- MAUAUUAUU
HEHE
- Kyösti
Tämä on tosi hyvä vitsi!
- möö
Kyösti kirjoitti:
Tämä on tosi hyvä vitsi!
Eikä tää oikeestaan ole edes vitsi vaan täyttä totta:)
- ***************
möö kirjoitti:
Eikä tää oikeestaan ole edes vitsi vaan täyttä totta:)
mutta pätee vain naispuolisten insinöörien tapauksessa
- Kale
ainakin monet rakennusinsinöörit ovat homoja.
- miina
Ja monet insinöörit ovat naisia...
- insinööri
ja naispuoleinen insinööri saa varmasti enemmän pillua elämänsä aikana kuin miespuoleinen insinööri ja homo yhteensä.
- insinööri
HYVÄ MIINA!
Hitto sentään. edelleen ajatellaan että ihminen = mies. - Ja huvittavaa
insinööri kirjoitti:
ja naispuoleinen insinööri saa varmasti enemmän pillua elämänsä aikana kuin miespuoleinen insinööri ja homo yhteensä.
Tämä on totta. Vastaajan täytyy olla insinööri.
- nitsiviekka
No mitä eroa on sitten insinöörillä ja homolla??
No insinööri saa vähemmän pillua elämänsä aikana - tädit
niin, mitä eroa on insinöörillä ja homolla? ei hemmetti aavistustakaan.
- Suojelusenkeli87
terve!!
mun kihlattu menee nyt ens syksynä tamk:hon lukee ittensä insinööriks ja se ei ole homo vaikka melkeien kaikki väittää ja mie meen kans mut pirkanmaan amk:hon lukee itseni ehkä restonomiks ja kirjoitaja on nais puolinen 18 vuotias... ja kyllä miun tulevä insinöörii saa varmaan ennemän te kaikki yhteensä ketkä äittää että insinöörit on homoja.... ja vielä yks asia te atidatte itse ola homoja kun haukutte insinöörejä!!!!! - Kaikkivarattu
Suojelusenkeli87 kirjoitti:
terve!!
mun kihlattu menee nyt ens syksynä tamk:hon lukee ittensä insinööriks ja se ei ole homo vaikka melkeien kaikki väittää ja mie meen kans mut pirkanmaan amk:hon lukee itseni ehkä restonomiks ja kirjoitaja on nais puolinen 18 vuotias... ja kyllä miun tulevä insinöörii saa varmaan ennemän te kaikki yhteensä ketkä äittää että insinöörit on homoja.... ja vielä yks asia te atidatte itse ola homoja kun haukutte insinöörejä!!!!!Sanotte mitä sanotte mutta homoilu on MIESTEN hommaa !
- Valmistunut
Suojelusenkeli87 kirjoitti:
terve!!
mun kihlattu menee nyt ens syksynä tamk:hon lukee ittensä insinööriks ja se ei ole homo vaikka melkeien kaikki väittää ja mie meen kans mut pirkanmaan amk:hon lukee itseni ehkä restonomiks ja kirjoitaja on nais puolinen 18 vuotias... ja kyllä miun tulevä insinöörii saa varmaan ennemän te kaikki yhteensä ketkä äittää että insinöörit on homoja.... ja vielä yks asia te atidatte itse ola homoja kun haukutte insinöörejä!!!!!Valmistukohan tämänkään kihlattu koskaan inssiksi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512294- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471349Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647