VUOKRATAAN YKSIÖ ALAVUDELLA

AlavudenYksiöt

Alavuden keskustassa vapautumassa siistejä YKSIÖitä Alavudella.

1H KK KPH iso Lasitettu parveke 30 m2 Alavuden keskustassa Louontie 6 / Kuulantie 3, kerrostalon toisessa ja kolmannessa kerroksessa.

Siistit yksiöt sijaitsevat keskellä Alavuden kaupunkia.

Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, sairaala, koulut, päiväkodit, harrastukset, Alavuden Kunto Lutra uimahalli, Alko ym kaikki palvelut lähellä. Lisäksi Veljekset Keskinen, Panda Talo, Ähtärin Eläinpuisto ja Kuortaneen Liikuntaopisto ovat lyhyen ajomatkan päässä.

Osake sijaitsee Alavuden ydinkeskustassa, keskeisellä, siistillä, viihtyisällä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla. Taloyhtiöllä on iso puutarha, iso piha, varastotiloja, pyörävarasto, vaatteitten tuuletusparvekkeet, erillinen kylmiö esim. perunoille, vihanneksille, marjoille, saunatilat, pyykinpesu- ja vaatteitten kuivatustilat, autokatokset, parkkipaikat, autotallit, ilmaiset vieraspaikat ja ilmaiset tienvarsipysäköinnit käytössäsi.

Isolle lasitetulle parvekkeelle voi sijoittaa monenlaista kalustetta.
Eteisessä on vaattenaulakko ja runsaasti kaappitilaa erilaisille tavaroille.
Olohuoneeseen mahtuu isokin vuode, erilaista pöytää ja kaapistoa.

Keittokomerossa on tilavat L - malliset keittiökaapistot, 50 cm hella ja uuni, jääkaappi pakastelokerolla, 2-osainen teräksinen tiskipöytä, runsaasti kaappitilaa.

Kylpyhuoneessa käsienpesuallas, WC, suihku ja kylpyamme, hyllykkö ja peilikaappi.

Yksiöstä hienot näkymät puutarhaan, kaupungintaloon, virastotaloon, kaupungin liike-elämään ja kantatie 66 puolelle.

Vuokra 330€/kk, vesi 20€/hlö, sähkö mittarin mukaan.

Sovitaan näytöstä
Soittele ja kysy lisää: Seppo Miettinen P.uh. 0400-284649

0

259

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

        Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
        Yhteiskunta
        106
        2493
      2. Kysy jotain kaivatultasi

        Tämä ketju on sitä varten.
        Ikävä
        227
        2017
      3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

        Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
        Maailman menoa
        178
        1805
      4. Tapettu

        On joku kangaskadulla perjantaina
        Sotkamo
        41
        1486
      5. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

        Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
        Maailman menoa
        104
        1366
      6. Mitä ajattelet hänestä

        Millaisena pidät kaivattuasi?
        Ikävä
        122
        1138
      7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

        😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
        Luterilaisuus
        278
        879
      8. Mietin sua liikaa

        Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
        Ikävä
        64
        798
      9. Vanhemmassa miehessä

        on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
        Ikävä
        61
        751
      10. 90kW kulutus

        Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
        Maailman menoa
        182
        728
      Aihe