Alavuden keskustassa vapautumassa siistejä YKSIÖitä Alavudella.
1H KK KPH iso Lasitettu parveke 30 m2 Alavuden keskustassa Louontie 6 / Kuulantie 3, kerrostalon toisessa ja kolmannessa kerroksessa.
Siistit yksiöt sijaitsevat keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, sairaala, koulut, päiväkodit, harrastukset, Alavuden Kunto Lutra uimahalli, Alko ym kaikki palvelut lähellä. Lisäksi Veljekset Keskinen, Panda Talo, Ähtärin Eläinpuisto ja Kuortaneen Liikuntaopisto ovat lyhyen ajomatkan päässä.
Osake sijaitsee Alavuden ydinkeskustassa, keskeisellä, siistillä, viihtyisällä, hiljaisella ja arvostetulla paikalla. Taloyhtiöllä on iso puutarha, iso piha, varastotiloja, pyörävarasto, vaatteitten tuuletusparvekkeet, erillinen kylmiö esim. perunoille, vihanneksille, marjoille, saunatilat, pyykinpesu- ja vaatteitten kuivatustilat, autokatokset, parkkipaikat, autotallit, ilmaiset vieraspaikat ja ilmaiset tienvarsipysäköinnit käytössäsi.
Isolle lasitetulle parvekkeelle voi sijoittaa monenlaista kalustetta.
Eteisessä on vaattenaulakko ja runsaasti kaappitilaa erilaisille tavaroille.
Olohuoneeseen mahtuu isokin vuode, erilaista pöytää ja kaapistoa.
Keittokomerossa on tilavat L - malliset keittiökaapistot, 50 cm hella ja uuni, jääkaappi pakastelokerolla, 2-osainen teräksinen tiskipöytä, runsaasti kaappitilaa.
Kylpyhuoneessa käsienpesuallas, WC, suihku ja kylpyamme, hyllykkö ja peilikaappi.
Yksiöstä hienot näkymät puutarhaan, kaupungintaloon, virastotaloon, kaupungin liike-elämään ja kantatie 66 puolelle.
Vuokra 330€/kk, vesi 20€/hlö, sähkö mittarin mukaan.
Sovitaan näytöstä
Soittele ja kysy lisää: Seppo Miettinen P.uh. 0400-284649
VUOKRATAAN YKSIÖ ALAVUDELLA
AlavudenYksiöt
0
184
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 284768
Pienimäki ei anna haastatteluja
medialle Ähtärin kunnan velka sotkuista, kertovat luotettavat lähteet.224461- 444142
voitaisiinko unohtaa se sotku?
Olisiko mahdollista aloittaa puhtaalta pöydältä vielä? Ikävä sua ****504076- 792590
Naisten ulkonäkö, jos miehiä ei olisi?
Mä meinasin ensiksi, että en aloittaisi tätä keskustelua, ainan nyt, mutta huomasin tossa toisessa ketjussa, että tämä s3342542En tiedä mitä ajatella
Petaatko perjantaille jotain. Ei meidän kannata minun sydän on viety. Se joka sen vei ei ole mieheni, etkä se ole sinä.362142- 852075
Hyviä vinkkejä täällä
Eli kaivattua vain kädestä kiinni ja jos vastustelee niin sanoo, että hei beibi beibi nyt mennään vaan. Näin he elivät e171757Myös lähellä keskustaa oleva Marttaliitto jättää lihan pois tilaisuuksistaan ja suosituksistaan.
Marttaliitossa siirrytään terveellisempään ruokavalioon ja ihmiselle tarpeeton liha jätetään pois, ympäristö ja luonto k2571600