Olin juonut ja otin unilääkkeen.sit meni sekavaksi olo.tiedoton tila.yksi tyypppi sitten ...ja seksiä oli. enkä muista mistää mitään. mua syytetään kun en ole puolustautunut olisin tottakai mutta tiedoton tila. eihän sillon sais koskee toiseen.. mitä mieltä te olette? nyt oon saanu huoran maineen.
Kenen vika
3
1978
Vastaukset
Hei miettiliäs!
Hyvä, että olet lähtenyt hakemaan vastauksia. On ikävä kuulla, että olet tiedottomassa tilassa joutunut tilanteeseen, josta et muista mitään. Oletko kertonut tapahtuneesta kenellekään luotettavalle henkilölle? On tärkeää, että et jää asian kanssa yksin, vaan voisit puhua tapahtuneesta jonkun kanssa. Meillä jokaisella on oikeus fyysiseen koskemattomuuteen ja turvallisuuteen. Seksiin tarvitaan aina kummankin osapuolen suostumus, eikä esimerkiksi nukkuva tai tiedottomassa tilassa oleva henkilö voi antaa suostumusta seksiin. Vastuu on aina tekijällä, ei uhrilla.
Voit tulla juttelemaan asiasta Rikosuhripäivystyksen chattiin. RIKUchat on auki arkisin klo 9-15 ja maanantai-iltaisin klo 17-19.
Ystävällisesti Rikosuhripäivystys- Sekstailenkunnolla
Kummallinen tiedottomuustila, osaa kertoa, että seksiä oli, mitä teen kun kännissä vähän sekstailin, lisään juttuani, että otin unilääkkeen, olin muka tiedoton vaikka muistan sekstanneeni, auttakaa nyt kun eihän saa koskee kun tiedoton.
Nää on taas näitä ja riku astuu ansaan, lepertelee puutaheinää tajuamatta mistään mitään. - Sexbeast
Vastuuta ei saa olla kellään jos se se on yksipuolinen kieltäytyminen. Törkein mahdollinen loukkaus vastapuolen tahtoa vastaan se on niinkin päin. Heteroseksissä ei sellaisia kieltoja saisi olla yhtään. Ei se henkinen terveys saa niin vahva olla, jos seksiä haluavalle ei suostu antamaan niin kärsiköön sitten myös kun toisen tunteita loukkaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124677Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734415Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951789- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61129Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127- 611020
- 67999
- 92958