Kenen vika

miettiliäs

Olin juonut ja otin unilääkkeen.sit meni sekavaksi olo.tiedoton tila.yksi tyypppi sitten ...ja seksiä oli. enkä muista mistää mitään. mua syytetään kun en ole puolustautunut olisin tottakai mutta tiedoton tila. eihän sillon sais koskee toiseen.. mitä mieltä te olette? nyt oon saanu huoran maineen.

3

1975

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei miettiliäs!

      Hyvä, että olet lähtenyt hakemaan vastauksia. On ikävä kuulla, että olet tiedottomassa tilassa joutunut tilanteeseen, josta et muista mitään. Oletko kertonut tapahtuneesta kenellekään luotettavalle henkilölle? On tärkeää, että et jää asian kanssa yksin, vaan voisit puhua tapahtuneesta jonkun kanssa. Meillä jokaisella on oikeus fyysiseen koskemattomuuteen ja turvallisuuteen. Seksiin tarvitaan aina kummankin osapuolen suostumus, eikä esimerkiksi nukkuva tai tiedottomassa tilassa oleva henkilö voi antaa suostumusta seksiin. Vastuu on aina tekijällä, ei uhrilla.

      Voit tulla juttelemaan asiasta Rikosuhripäivystyksen chattiin. RIKUchat on auki arkisin klo 9-15 ja maanantai-iltaisin klo 17-19.

      Ystävällisesti Rikosuhripäivystys

      • Sekstailenkunnolla

        Kummallinen tiedottomuustila, osaa kertoa, että seksiä oli, mitä teen kun kännissä vähän sekstailin, lisään juttuani, että otin unilääkkeen, olin muka tiedoton vaikka muistan sekstanneeni, auttakaa nyt kun eihän saa koskee kun tiedoton.

        Nää on taas näitä ja riku astuu ansaan, lepertelee puutaheinää tajuamatta mistään mitään.


      • Sexbeast

        Vastuuta ei saa olla kellään jos se se on yksipuolinen kieltäytyminen. Törkein mahdollinen loukkaus vastapuolen tahtoa vastaan se on niinkin päin. Heteroseksissä ei sellaisia kieltoja saisi olla yhtään. Ei se henkinen terveys saa niin vahva olla, jos seksiä haluavalle ei suostu antamaan niin kärsiköön sitten myös kun toisen tunteita loukkaa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      116
      9708
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      94
      9272
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      20
      7875
    4. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      25
      7199
    5. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6264
    6. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5408
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      8
      4628
    8. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4375
    9. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4283
    10. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      39
      4213
    Aihe