En ymmärrä miksi tuolla selostamossa viellä oikein hehkutetaan tuota astmahiihtoa? Astman avulla yli 2min voitto. HÄPEÄLLISTÄ.
ASTMA HIIHTÄJÄ VOITTI TAAS
10
376
Vastaukset
- KättäLippaan
Björgen on legenda. Kaikkien aikojen hiihtolegenda.
- OWNIEIO
Kummakun on terve, mutta hiihtäjänä on sairas. Legendat ei käytä astmalääkettä.
- UltimateRacer
Kyllä tuo Björgen on vaan mahtava urheilija. Ihan omaa luokkaansa. Hiihteli ihan tyhjäkäynnillä voittoon.
- UltimateUnracer
HEHHEH omaa luokkaansa astmahiihdossa juu.
- Kova.pakkaus
Ois varmaan pärjänny miesten 50 kilometrilläkin.
- SSRRSSR
no kyllä tuollaisella astmalääkityksellä.
- Björgen
On sentään huippuhiihtäjä...Tietääkö kukaan, onko Aino-Kaisa saarinen jo lipsutellut maaliin?
- MaaliVaate
Aikkukin pääsi jo maaliin vajaa 10 minuuttia kärjelle hävinneenä.
- DDDDDDDDSS
Menkää itse hiihtään, tuskin jaksat edes sataaa metriä
- huulivoide.kielto
Jostain kumman syystä astmalääkettä ei luokitella dooping aineeksi, mutta huulivoide luokitellaan. Jotain mätää täytyy olla kansainvälisessä antidoping toiminnassa.
Suomen kaikki astmaatikot kilpahiihtäjiksi, niin johan alkaa tulla mitalleja !!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1115407Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖513463Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku403436Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933328- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt311666450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341647Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1511316- 161179