Tilanne päällä

Auttaaejejeje

Elikkäs tässä on nyt käyny sillee että harrastin seksiä tyttöystäväni kanssa ja tulin hänen sisään vahingossa E pillerit kyl oli käytössä mutta meillä on se pelko ku ei olla ikinä oltu tässä tilanteessa ja häneen ei olla aikasemmin lauettu joten pelkäämme että hän on raskaan en ehtiny paljoa laukeamaan ja hän kyllä nousi heti pysty asentoon sen jälkeen mutta häntä vihloo kohtuun pissasttaa koko ajan mutta juo normaalia vähemmän sitte kun ei muista milloin pitäisi kuukautiset alkaa ja olemme molemmat alle 18v joten tämä vaikuttaa asiaan

5

267

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jälkiehkäisy

      Jälkiehkäisyn saa apteekista ja voi ottaa suunnilleen parin vuorokauden sisään yhdynnän jälkeen. Pitäkää kiirettä.

      Mutta oliko se nyt niin vaikeeta käyttää sitä kortsua?

      • Auttaaejejeje

        Jälkiehkäisy ei oo vaihtoehto enäö ja kortsu oli kyllä käytössä mutta sen takia me ollaanki huolissaa ku se hajus


      • Kkkakkeli

        Kakkatkaa se yhdessä ulos


    • Henkarinpäälle

      Aina voi kompastua rappusissa.

    • 4587

      Nämä tällaiset "en ehtiny paljon laukeamaan" ja "hän nousi heti pystyasentoon" ei vaikuta asiaan mitenkään. Jos edes vähän kuvittelee tällaisten seikkojen vaikuttavan raskaaksi tulemiseen, on syytä lopettaa seksin harrastaminen kunnes on selvittänyt itselleen asioita vähän tarkemmin.

      Jatkuva pissahätä on yleensä raskauden loppuvaiheen oireistoa, kun kohtu lapsineen on kasvanut niin isoksi, että se painaa virtsarakkoa. Muuten oireet sopivat vaikka virtsatietulehdukseen, mikä on kyllä akuutisti hoidettava asia sekin.

      Noh, vastasin jo vähäisemmillä tiedoilla toisaalla sinulle, mutta kysytään nyt täälläkin, että mitä pillerimerkkiä tyttöystäväsi mahtaa käyttää? Sillä on vaikutusta asiaan. Toki pilleriehkäisyn kanssa on hyvin epätodennäköistä tulla raskaaksi, jos pillereitä käyttää ohjeiden mukaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      58
      1616
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      364
      1151
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      133
      924
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      13
      742
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      622
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      598
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      548
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      45
      529
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      45
      462
    Aihe