Laittakaas juttuja reijjonnasta

Pistäkääs tähän alle juttuja reijjonnasta ja kaikesta reijjontaan liittyvään.
162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuinka monta tonnia rahaa kuski ruittiloilla menee vuosittain kun joutuvat ostelemaan omilla rahoillaan heebeleitä työautohinsa?? Riittääkö rahaa enää vanukas herkkuihin ja mikki hiiri limskoihin?? Entä kolitsi housuihin. Onko kolitsit aina oltava ruskeina?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NorttiPalaaJuu kirjoitti:

Pistäkääs tähän alle juttuja reijjonnasta ja kaikesta reijjontaan liittyvään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu