Astu laivaan

Kun mennään laivaan, siinä laivan puolella on joku portsari.
Tartteeko sille antaa rahaa?
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saattaisi tuo yllättyä jos kolikkoa tarjoat ja vielä enemmän jos seteliä.

Äänestä

Niin että paljonko?

Äänestä
  • Femman olen yleensä antanut.

    Äänestä

  • Pentti_Hirvonen kirjoitti:

    Femman olen yleensä antanut.

    Kruunuja vai euroja?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paljonkos kirjoitti:

Kun mennään laivaan, siinä laivan puolella on joku portsari.
Tartteeko sille antaa rahaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu