Kellään tiedossa mitä muutamasta voi pyytää, ja missä myy?
LPO:n osake.
10
2093
Vastaukset
- justniinon
Taisi syksyllä olla Kymen Sanomissa ilmoitus, pyysivät 400€ kpl. Kuka hullu ostaa kun ei sataan vuoteen ole maksettu osinkoa. Lankapuhelimet lopetetaan ja 3500 markkaa maksanut kaapeli tv: osuus ja linja puretaan. Eli se raha meni kankkulan kaivoon. Nettiliittymät Suomen kalleimmat, ulkopaikkakuntalaiset nauraa hinnoittelulle. Eihän kukaan viisas osta osuutta!
- Justniinpä
On tosi kallis sijoitusmielessä. Saat toki jotain hyvin pienet prosentit pois kk maksuista. Et kyllä voita mitään kunmyyt eteenpäin. Ja joo eivät maksa osinkoa. Joten ei kannata ostaa.
- vorsberg
Ihan sikahomma. http://www.lponet.fi/fi/yksityisille/miksivalokuitu/liittyminenvalokuituverkkoon
Ei tosiaan kannata ostaa osaketta, perseestä koko yritys!- Tosionmhw
Se on noiden hurrien kaappaa Pulju!?
- Anonyymi
Tosionmhw kirjoitti:
Se on noiden hurrien kaappaa Pulju!?
No No
- Anonyymi
Olis yksi osake mutta ei kelpaa edes paskapaperiks täytyy kokeilla sytykkeenä.
- Anonyymi
Maksan siitä 350€.
- Anonyymi
No ei ole paljon
- Anonyymi
Olisi yksi osake jos joku haluaisi sais edullisesti
- Anonyymi
Mikäs se on edullinen hinta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911294Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221128- 48854
- 70850
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50725- 33682
- 60679
- 50665
- 52657