paljo PV:n pytty maksaa????

Paljo PV:n pytty maksaa??
5280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

50cc maksaa 55e 60cc maksaa 55e 80cc maksaa 75e ainakii motor centerissä

Äänestä
  • Keltaisessa Pörssissä joku yritys myy täyd. pytty sarjoja, sisältää männän, tiivisteet, läpät, jne. Hinta n. 50€

    Äänestä

  • Pate kirjoitti:

    Keltaisessa Pörssissä joku yritys myy täyd. pytty sarjoja, sisältää männän, tiivisteet, läpät, jne. Hinta n. 50€

    sis läppäsylinteri mäntä läppäventtiili ,6 ylösvirtauskanavalla jaettu imukanava, tuorevoitelu mahdollisuus h 50 ja 60cc 56e ja 80cc 63e pk puh 040-8380343

    Äänestä

www.katafori.fi löytyy ainakin hyviä pyttyjä

Äänestä

Riippuu mikä pytty ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ssssss kirjoitti:

Paljo PV:n pytty maksaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu