Onko kenelläkään kokemuksia lasicerdo nimisestä yrityksestä Kouvolassa?
lasicerdo kouvola
8
2651
Vastaukset
- Anonyymi
Juu, pojat teki hyvää työtä, kävivät myöhemmin kahvilla ja kertoivat ettei saaneet palkkaa koko työstä, vaikka minä maksoin koko laskun. Meni kuulemma 16h liikaa aikaa?
Varoitan tästä yrittäjästä - Anonyymi
Meille laitettiin parvekelasit viime syksynä ja kaikki sujui ongelmitta. Itselle jäi tosi hyvä vaikutelma kyseisestä firmasta.
- Anonyymi
erittäin surkeaa palvelua!
- Anonyymi
Epärehellinen ja kiero firma! En suosittele!!!
- Anonyymi
Epärehellinen firma, työnjohto on ihan pihalla mitä tehdään ja sen lisäksi eivät maksa palkkoja oikein työntekijöilleen. Eli ahne ja epäammattitaitoinen firma, pysykää kaukana.
- Anonyymi
Todella luotettava yritys, hommat hoituu ajallaan ja työ jälki siistiä. Suosittelen👍
- Anonyymi
Ihan kusetusta, työntekijöiltä otetaan tunteja pois jos sen vanhanäijän urakat ei pelaa, vastuun kantaa duunarit. Jäänyt nyt monella taholla ylilaskuttamisesta kiinni. Taitaa mennä konkkaan koko firma piakkoin.
- Anonyymi00009
Meillä toimi asennus ja palvelu hyvin👍
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle283577Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A142850Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1212781Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt252749Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1162448Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.771782Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥501698Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261686Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431471- 1491373