Thai-hieronta

Kainuun Sanomat ja Koti-Kajaani tulleet häveliäisyyden puuskan valtaan ja eivät enää julkaise Thai-hierontapaikkojen ilmoituksia?
Nyt ovat kainuulaiset epätietoisuuden vallassa kun eivät tiedä hierooko siellä uusi tyttö vai vai vanha tyttö...

18

7234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • syyJAseuraus

      Suvakki Seppo käynyt "hieronnassa"?

    • MälliKattoon

      Jokaisen miehen kannattaa käydä thai-hieronnassa. Itse kävin häveliäisyyssyisä vieraassa kaupungissa. Kyllä teki eetua, kun kaunis taikkutyttö nujusi alasti päällä. 150 euroa ei mennyt hukkaan. Varmasti menen uudestaankin.

    • Nujunuju

      Nujuaako ne päällä oikeesti ja meneekö kettu koloon?

      • kevyetkassit

        Monenlaista hoitoa...


    • sitten.kotimaa.paluu

      saahan sieltä mitä kysyy , nämä sitten lähettää western union rahaa perheelleen kotimaahan, pieniki prostituutio euromäärä on valtava summa tuolla tropiikin köyhässä paikassa

    • ööööö

      Miksi ilmoitella lehdissä, netistähän kaikki tieto löytyy. Seksitreffit on hyvä hakusana vaikka eihän tytöt seksiä myy. Hierontaa vain.

    • jokothai

      40e hieronta jjoo mis vähä hanskkaa hakataa ja lopuks kysytää satsku sexxiii

    • thaisto

      Thaikku on hyvä Nhaikku?

    • uuhhhhhhhhhhhhhhhhhh

      0505861480 soita niin saat hierontaa

      • HörrHörr

        PahaAkseli suorittaa suolihierontaa hännänalle JaPuuma kehrää suloisesti.


    • jessöör

      Kajaanin kaupungin ehdottomasti mainostettava osana imagoaan hyviä hierontapalveluja ala THAI !

    • Rieska_

      Saako siellä oikeesti ns. p.illua?

    • käytyon

      No kyllä saa!

      • tottaon

        Samaa mieltä, parturiltakin olen saanut ja sairaanhoitajalta. Melkein kaikki naiset antaa jollekkin, useimmat melko monille.


    • Kunnia_Thaihierojille

      Kylläpä tällä palstalla on taas ääliöitä vauhdissa. En tiedä, mitä Kajaanissa olevissa Thaihierontaliikkeissä touhutaan. Toivon hartaasti, että siellä on oikeasti Thaimaasta tulleita oikean Thaihierontakoulutuksen saaneita maahanmuuttajia tai Suomen kansalaisuuden omaavia henkilöitä, muuten älkää edes puhuko Thaihieronnasta, kun siihen tarvitaan tietoa ja sivistystä. Ensiksikin millään seksuaalisella käsittelyllä ei ole minkäänlaista tekemistä oikean Thaihieronnan kanssa. Sellaista kinuavat kollit loukkaavat vakavasti hienoa ammattiaan hoitavia taitavia hierojia. Kyse on hieronnasta, kuten Suomessakin on urheiluhierontaa tai yms. erikoistunutta hierontaa. Thaihieroja ei ole alasti missään vaiheessa työtä tehdessään. Hän ei todellakaan tarjoa käsittelyä teidän haiseville värkeillenne. Hänellä voi olla lapsia tai kokonainen perhe, jota hän yrittää elättää kovalla työllään. Minä tunnen oikeita Thaihierojia Thaimaasta vuosien ajalta. Olen itsekin ollut Thaihierojan käsittelyssä kymmeniä kertoja. He tekevät työnsä erittäin taitavasti ja ammattitaidolla. Sekin asia vielä, että Thaihierojan työ on kovaa, johon teistä kalun heilutteiljoista ole mihinkään. Esimerkki Bangkokista. Työtä tehdään 6 päivänä viikossa. Työpäivä alkaa klo 9 ja päättyy klo 22 illalla(13 tuntia). Hieronta-aikaa yhdelle hierojalle tulee yleensä 5 - 9 tuntia hierontatyötä/työpäivä. On äärimmäisen kovaa työtä. Voitte uskoa. Miksi te hölmöt sitten täällä halveksitte Thahierontaa ja pidätte sitä jonain perverssinä seksipalveluna? SItä se ei todellkaan ole. Jos teille on sellaista tarjottu, niin se ei todellakaan ole Thaihierontaa, johon Thaimaassa on kunniakas koulutus ja perinne. HÄVETKÄÄ TYPERYKSET!!!!

      • IhanJooJetsulleen

        Ja oletko käynyt Kajaanin Thaikku-hieronnoissa?
        Semmoistakin on kuultu, että niissä hoidetaan myös niitä "värkkejä"....


      • tyhjätpussit

        Näinhän se on Thaimaassa. Hyppäsin taxiin Bankokoissa ja ajoin Pattayalle. Matkalla taxikuski tiesi loistavn hierontapaikan.

        Paikassa porealtaat ja suihkut, jotta ei hikisenä ja pesemättömänä tarvinnut potilaaksi ryhtyä.
        Puhdas oli myös hieroja poreammeessa.

        Mutta koska olen mies ja takana pitkästyttävä lentomatka en tietysti malttanut olla tyhjentämättä itseäni tuohon hierojattareen.

        Näin se homma toimii...

        Nuhjusia hierontamestoja täällä periferiassa.


    • kalunheiluttelija

      satsit lensi taitavasti ja ammattitaidolla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos

      Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks
      Maailman menoa
      52
      5508
    2. Haluat nainen torjua minut

      Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si
      Ikävä
      75
      4200
    3. Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?

      Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut
      Maailman menoa
      35
      3528
    4. Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?

      Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää
      Maailman menoa
      62
      3333
    5. Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat

      En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?
      Maailman menoa
      102
      3322
    6. Demareissa jo paniikki päällä

      Talouspoliittinen kykenemättömyys repii puolueen kahtia.
      Maailman menoa
      109
      2813
    7. Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan

      kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai
      Maailman menoa
      128
      2239
    8. En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä

      kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri
      Maailman menoa
      58
      2237
    9. Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti

      Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit
      Tv-sarjat
      30
      1649
    10. Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon

      ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu
      Maailman menoa
      33
      1474
    Aihe