Onko kenelläkään muulla samanlaista vaivaa? Aina kun ajan kuntopyörällä vähänkin pidempään, niin vasemmassa munasarjassa alkaa tuntua vihlovaa kipua. Eturauhanen on tutkittu eikä siemenjohtimissa ollut häikkää. Kuukautiset on normaalit ja olen kerran synnyttänyt.
Kiveksissäkään ei ollut mitään vikaa. Voisiko se olla kohtutyrä?
Kiveksissäkään ei ollut mitään vikaa. Voisiko se olla kohtutyrä?
Vastaukset 50
Vanhimmat
Voitele kuntopyörän satula Bepantenilla.
Aloittaja on selvästi sekasikiö
Mikä oivallus! Olet varmaan lääketieteen prosentti! Tai klosetti!
Aloittaja on humanoidi
Se pitää paikkansa. Hän tuli tänne mustan aukon kautta, aikoo tehdä Suomesta sukupuolineutraalin valtion ja kuuluu pieniin vihreisiin. Kun hän aikanaan poistuu, niin täällä voi jokainen siittää itsensä raskaaksi ja käydä missä vessassa hyvänsä.
Jos hän onkin Minimoidi? Tai peräti Onanoidi Orionista?
Ehkäpä Sinun pitäisi varmistua siitä, oletko mies vai nainen. Ennen sitä ongelmallesi ei voi mitään.
Sukupuoli määrittelemätön
Ei ole enää erikseen miehiä ja naisia. On vain neutraaleja. Esim. talonneutraali, esineutraali, lakineutraali jne.
Kaikki ovat vain "olioita".
Eduskunnan puheoliokin oikein, ei ole puhemies enää, on puheolio.
Ajatelkaas todellakin jos ihminen sais olla yksin ja päättää yksin mitä tekee. Milloin siittää ja milloin synnyttää. Ei tarttis räpeltää vieraan tai tutun vehkeitä ja pohtia milloin se tulee.
On tuo skitsofrenia kamala sairaus
Ilman tuollaista ominaisuutta ei professoriksi pääsisikään!
Pyöräily aiheuttaa eturauhassyöpää ja impotenttiutta, joten ole varovainen.
Mitäs sillä väliä jos ei ole muniakaan
Mutta bananoidi on sentään symbolistisekin fall... öhäm... maskuliininen symboli.
Ai banacod se on vahva kipulääke
Kuntopyörästä kannattaa ottaa satula pois ja istua pelkän tapin päällä, pyörän vastus minimiin ja tajuton vauhti päälle.
Pyörä homo tietää
Aina kun lähten polkupyöräileen niin työnnän Panaanin mun Persesen. Sitten kun tule nälkä nin syön sen ja heti lähte nälkä poies.
Mahtaa olla aromit ja kuorrute päätä huumaavaa
Se on TOTTA, kyllä maistuupi pannaani kun on saannut haututusta Perä-Suollessa. Oooh!!!
Aika banaalia tuokin kommenttisi.
Ajan usein Pupuhuhtassa polku pyörälla ja samalla kakkannan katulle.
Semmostakin teen että ajan polku pyörällä Pupuhuhtasa niin että sepalus on auki ja mulkku sojottaa pystyssä. Aina kun nään jonkun hyvännäkösen muijan niin runkkaan spermat sen päälle.
Se on hauskaa.
Puparissa ihan normikäyttäytymistä.
Oletko kenties Sipilän jälkeläisiä
Pupari on siitä hyvä paikka, että kun mä näytän jätkille mun vittua niin jätkät tykkää ja nuolee mua ja panee mua.
Mun nimi on Lissu.
Ai niin, unohdin laittaa että olen ala-asteen toisella.
Nimeni on ROUVA MOONSHINE ja paheksun kaikkia tuommosia porttoja! Minä ja Mieheni HERRA MOONSHINE tuomitsemme heidät yksimielisesti.
Samoin KAIKKI meidän sukulaisemme, jotka asuavat Kuokkalassa, myös het tuomitsevat KAIKI TOMMOSET Pupuhuhdan portot!
Rakastan Lissua täydestä sydämestäni ja ylitse kaiken.
Pupuhuhta on reservaatti jonne ei edes intiaani suostuisi tulemaan. Sen rauhanpiippu varastettaisiin heti ja siinä polteltaisiin vaatekomerossa kasvatettua ruohoa.
Olen viimme vuona muuttanu Pupuhuhtaan Mansesta nääs. Ensin ihmettelin kun KAIKKI ketä Pupuhuhtassa ajaa polkupyörälle pieree koko ajan. PRÖÖ, PRÖÖT, PRÖÖT.... sellasta kuuluu koko ajan. Ja sitten se haju on kamala!
Yks eukko ketä asuaa Taulumäesä kertoi mullen että syy on siinä kun Pupuhuhtassa KAIKKI on kasvissyöjiä. Kasvisruoka nääs sulaa ihmisen elimistössä huonomin kun liharuoka js suolistoon tulee kaasua ja sitten se kaasu poistuu Persereikän kautta kun Pupuhuhtalaset pierree.
Ei meillä Mansessa nääs semmosta ollu.
Kuivana kakkoseen se auttaa!!
Lissu on mun mielestä tosi kiva likka. Ostin sille eilen 3 tölkkiä siideriä ja sen antoi mun panna sitä 3 kertaa. Laskin mällit sisään, saas nähdä tuleeko se nyt tiineeksi.
No miltä se siideritölkin paneminen tuntui?
Siltä kuin olis tulpatonta mopoa polkenut
Minäpoika se ostin Lissulle Virosta salakuljetettua pirtua 4 litraa. Juotiin yhdessä ja sitte juostiin pitkin katuja Pupuhuhdasa. Sillä tapaa pääsee kovaan kuntoon.
Sitten mentiin Lissun kämppään ja hässittiin koko yö. Ja aamulla kun herättiin juotiin loput pirtut ja hässittiin uutestaan.
Olen niin onnellinen koskas Lissu rakastaa meitsiä.
Lissu on rakkaani mun. Oooh, kuinka häntä mä lemmin.
Perhana, mä asun niinku Pupuhuhtassa ja nyt kun oli Pitkä Perjantai niin tuli vähän niinku paneskelutua. Ensin muijaa ja sit muijan kavereita ja kun tytär toi kavereitaan tänne niin sitten meikä pani niitä. Sen jälkeen tuli jano ja tuli juoduksi 8½ litraa olutta.
Nyt mua vähän niinku ramasee.
Pitäiskö mun mennä niinku koisimaan?
Mene piripää hörhö niin ku rännittään fun pubin vessaan
Pupuhuhtan asukaat ovat Elämäntapa-intiaaneja. Niille on tehty ihan oma reservaatti kun ne ei osaa asua ihmisten ilmoilla.
Sinun uunon reservaatti löytyy mustankorkealta siellä ne kaikki rotat asuu.
Nimeni EI OLE uuno, nimeni on anselm. Olette siis erehtynyt henkilöstä.
Puparissa joku beduiini teki tulet olohuoneen lattialle.
VOI HYVÄNEN AIKA!!! Saksalainen sanomalehti nimeltään Völkischer Beobachter kirjoitti viime viikolla, että Jyväskylä on Suomessa sijaitseva pikkukaupunki ja siellä on kaupunginosa jonka nimi on Pupuhuhta. Lehti toteaa, että kaikki Jyväskylän asukkaat on idiootteja, mutta vielä tyhmempiä tolvanoita ovat Pupuhuhdan asukkaat.
Näin siis sanoo Saksalanen Sanomalehti, joten uskomme Beobachteria.
Kannattaa huomioida että lehden suuromistajiin kuuluu maalaiskunnan entinen kunnanjohtaja joka on muuttanut nimensä Bipschenbattiksi. Ehkä ulkopuolelta näkee paremmin kaupungin puutteet.
Minä kun muutin Pupuhuhtaan niin raavin ensimmäiseksi olohuoneesta vinyylimaton irti jotta voin tehdä nuotion keskelle lattiaa ja paistaa talvi-iltoina makkaraa televisiota katsellessa.
Kesällä notskin voi tehdä parvekkeelle, niin on meillä sovittu. Joskun romaninaapureiden kanssa pidetään nuotioiltaa ja soitetaan viuluja.
Asun Pupuhuhdasa. Hyvin mieleläni kävelen kadula ja kun näen jonkun hyvännäkösen muijan niin näytän sille mun Peenistä, joka on ergdiossa. Sitten runkkaan mällit sutturan päälle.
Jotkut muijat ilahtuu ja kutsuu mun luokseen ja antaa mulle pillua.
Toiset alkaa huutaan apua ja sillon mun täytyy ottaa pitkät.
Mistä se johtuu että yhdet muijat käyttäytyy yhdelä tavala ja toiset toisela?
Pupuhuhdan muijat on sellasia, tervetuloa tänne Kuokkalaan. Täällä asutaan Kolhooseissa ja KAIKKI muijat on kaikkien äijien yhteistä omaisuuttaa.
Panet sitten Lissua tai Sannia tai Jonnaa, kaikki käy!