Aletaan kloonamaan ihmisiä

Enkä jaksa elää maapallolla koska on sotaa

Annetaan ilmaisia lentäviä aluksia ja lähdetään pois.

Ruokaa keitetään nyt jo pannukasvattamossa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nythän on suunnitteilla se yhdyskunta Marsiin, pelkkä menolippu.
Olikos se nyt 2030-luvulla kun lupasivat toteutuvan.

Itse en ihan usko tuohon aikatauluun, enkä kyllä haluais ees muuttaa minnekään Marsiin. Pitäis viettää koko loppuelämä sisällä.

Miks muuten ihmisiä pitäis kloonata?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Askel_Eteenpäin kirjoitti:

Enkä jaksa elää maapallolla koska on sotaa

Annetaan ilmaisia lentäviä aluksia ja lähdetään pois.

Ruokaa keitetään nyt jo pannukasvattamossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu