Oon 9lk. Meillä alotti koulus just yks Syyrialainen hiton söpö kundi. Tai ei se aluksi ollut, mut luonne ja ulkonäkö 100. No, runkates oon aina ajatellu tyttöjä, mut nyt tämä yks tyyppi on saanut mun elämän ihan sekasin. Ja aikaa kulunut kuukausi. Otin lyhyen videon siitä näyttääkseni muka, miten sitä voidaan muokata jne. No, nyt täällä katselen sitä videoo, ja epäilen olevani menettämässä järkeni. En ehkä haluis seksiä, vaan haluisin vaan olla sen vieressä ja kosketella sitä. Huoh! Mitähän tässä kantsii tehdä? Meneekö tämä ohi?
Vastaukset 3
- Ysiluokankingi
Ai niin, oon kans kundi ja vielä kk sitten tukevasti hetero.
- mikko16-
Siis oot muuttunu homoksi?
- Ysiluokankingi
Siitä tiedä, oonko muuttunu vai en, tunne on vaan uus ja yllättävä. Ärsyttää, kun kaikki on/oli hiton hyvin ja sit mulla iskee päälle joku ihan seko tunne. Faija kiittelis, kun on muutenkin maahaanmuutto vastainen, että sori nyt vaan sun ainoa poikas on ihan lätkäs yhteen Syyrialaiseen poikaan. Juu, enkä mä varmaan seksiä halua, olla vaan sen kanssa lähekkäin pitkään. Niin ja se haluaa luultavasti olla vaan mun hyvä kaveri, mut mä katselen sitä eritavalla. Huoh!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851401
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä361111Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk20883Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154725Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13710- 46669
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja195659Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13647- 33570
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39558