https://mutsinvuodet.blogspot.fi/
Tämmöstä lystikkyyttä. Ja vähän vähemmän lystikkyyttä välillä. Lue jos Uusioperheeksi ydinperheestä yh-mutseilun kautta asiana kiinnostelee. Blogi joka ei loppunut vaikka elämässä jaksot loppuivat, muuttuivat ja vaihtuivat!
uusiosirkus
Ski2Fuck
2
399
Vastaukset
- emmetykkääsirkuksista
Eihän sirkus mitään uutta ole, sitä on ollu vuosikymmenet. Tivolit on kivoja kun oltiin lapsia, oli mahtavaa, Sirkuksessa en ole koskaan käyny, ei kiinnosta ne eläinten taidot. Ennemmin me mennään huvipuistoon. Uusi sirkus, siitä en ole vielä kuullutkaan, Suomen sirkus vai mikä lie mut se onkin jo vanha juttu.
- sipiläjakumppanit
Arkadianmäellä on kunnon sirkus.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101064
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82794Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat261580Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede15563- 65531
- 92499
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 26482
- 47427
- 30416