Menkat!!! Ei v**** sentään taas!!!

MäOonCool

Mulla alko siis 10-vuotiaana, ja nyt 13weenä ne on edelleen todella kivuliaat. Ja kipu sen ku, kovenee kovenemistaan... syön päivässä 2 ja puol laattaa miranaxii ja 5-8 panadoli. Tätä se on sitten joka vitun kuukausi. Pitäis 18. Päivä tätä kuuta mennä menkkojen takii tyksiin, siel tehdään jotai, joudun ultraan. Eikä. Silloin ei saa olla menkkoi.

1

192

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MäOonCool

      Siis olis oikeesri kiva, jos te kertoisitte naset ja tytöt. Että mitä te meinaatte tästä, ja omia kokemuksianne. Sekä et kerrotte, et mikä siinä mättää ku te luette, mutta ette vastaa. Tai sitten on teilläkin vain siitä kii, et te ette saa, tai et te ette jaksa laitta vikka haluutte. Tai senkin tietysti on, et teitä ei paskan vertaa vittu, kiinnosta et mulla tä on totta. On tekenyt mieli tehdä jonkinlainen ilmotus teistä, ja mulla on todisteita esim se et tossa lueruimmissa lukee et menkat!!! Ei v***** sentään taas!!! Sitte mun toinen todiste on se, että te ootte täällä muilla palstoilla samana henkilänä, mutta vastaatte tyhmällä tavlla, tai esitätte fiksuja. Sit käskette tosisten vaihtaa nimimerkkii, mikä ei tietysti oo näin. Et se ketä rupee siinä mussuttaa nii vaihtaa sekä kielensä että kirjoitustyylinsä. Ei sen ketä siinä, on uhrina. Mä oon kattonu näitä palstoja, ja samat ihmiset sekä uudet, ovat jo tulleet tutuiksi. Eipä stässä sitten uut, mutra tosiaan. Laittakaa se teidä, vitun huono ulosanti kuntoon. Moido!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      185
      11657
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      29
      8164
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      58
      6106
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      171
      5056
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      37
      4830
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      41
      4428
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      107
      4323
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      111
      3761
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3300
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1801
    Aihe