Mulla alko siis 10-vuotiaana, ja nyt 13weenä ne on edelleen todella kivuliaat. Ja kipu sen ku, kovenee kovenemistaan... syön päivässä 2 ja puol laattaa miranaxii ja 5-8 panadoli. Tätä se on sitten joka vitun kuukausi. Pitäis 18. Päivä tätä kuuta mennä menkkojen takii tyksiin, siel tehdään jotai, joudun ultraan. Eikä. Silloin ei saa olla menkkoi.
Vastaukset 1
- MäOonCool
Siis olis oikeesri kiva, jos te kertoisitte naset ja tytöt. Että mitä te meinaatte tästä, ja omia kokemuksianne. Sekä et kerrotte, et mikä siinä mättää ku te luette, mutta ette vastaa. Tai sitten on teilläkin vain siitä kii, et te ette saa, tai et te ette jaksa laitta vikka haluutte. Tai senkin tietysti on, et teitä ei paskan vertaa vittu, kiinnosta et mulla tä on totta. On tekenyt mieli tehdä jonkinlainen ilmotus teistä, ja mulla on todisteita esim se et tossa lueruimmissa lukee et menkat!!! Ei v***** sentään taas!!! Sitte mun toinen todiste on se, että te ootte täällä muilla palstoilla samana henkilänä, mutta vastaatte tyhmällä tavlla, tai esitätte fiksuja. Sit käskette tosisten vaihtaa nimimerkkii, mikä ei tietysti oo näin. Et se ketä rupee siinä mussuttaa nii vaihtaa sekä kielensä että kirjoitustyylinsä. Ei sen ketä siinä, on uhrina. Mä oon kattonu näitä palstoja, ja samat ihmiset sekä uudet, ovat jo tulleet tutuiksi. Eipä stässä sitten uut, mutra tosiaan. Laittakaa se teidä, vitun huono ulosanti kuntoon. Moido!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS672027Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52756Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43661
- 47614
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48541