Nainen kenen kanssa välillä pitää hauskaa ilman sitoutumista. Pelkkää nautintoa ja kutkuttavaa jännitystä sillointällöin. Salaisesti, kahdenkesken. Vain sinä minä ja pikku salaisuutemme. L tai bi, sillä ei väliä. Itsestään huolta pitävä, naisen näköinen nainen. Haaveeksi taitaa jäädä. Olen 35v.L-nainen.
Mistä sinut löytäisin?
Annlee05
91670
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Oletko varattu vai miksi haluat salaisesti?
Mitä tarkoitat tuolla naisen näköinen nainen? = Naisellinen?
Voisin olla kiinnostunut, mutta kelpaako sinulle butch?
Mistä kohtaa butch on naisen näköinen nainen?
no ainakin alapäästä =D ja ainakin itse olen siten, että kasvoista kyllä tunnistaa naiseksi, vaikka muuten olenkin maskuliininen pukeutumiseltani, jne.
Myös mua hämää toi salaisesti, siis keneltä, itseltäsikö asian haluat salata? No mikäli taustalta löytyy tän suuntaista motiivia;
2. 'naisen näköisen' ja miel. sopusuhtaisen ulkomuodon omaavan 2. sinkun välinen puuhastelu. Yhdistettynä epäsäännöllisen säännölliseen hauskanpitoon, luonnollisesti sitoutumatta.
Niin kylläpä jo ihan ajatustasolla piristää kivasti tätä hektistä arkea:)
Täältä löytyy :)
No hei taas;) Tarkoitan että ihan vain pelkkää s.. siä ilman mitään ihme kiemuroita, draamoja ja sitoutumista. Kumpakin saa sillointällöin nautinnon ja pientä piristystä arkeen. Mut sytyttää nätti ja kiva kroppainen nainen. Pusipusi ;)
Mitä vittua?
Veit sanat suustani lmao
:D hauskaa