Sunny beach, Nessebar ja lähialueet. Menossa nyt huhtikuun lopulla perheen kanssa. Löytyykö edullisia alusvaate- ja vaateostoksia rintavalle (e-kupista ylöspäin)? Suosituksia? Entä hyvät kampaamot ja kosmetologit. Jos tietoa lasten leikkipaikoista myös, jotka avoinna näin keväällä, niin vinkkejä. 4-vuotias mukana.
Vaatteet, kosmetologit ja kampaamot
MimmiTre
2
1217
Vastaukset
- sb18
aika vähän taitaa löytyä kun kausi alkaa vasta kesäkuun alkupuolella. niin suurin osa paikoista on vielä kiinni, kannattaa mennä käymään varnassa siellä on hyvä valikoima
- Liianvarhain
Burgas on myös iso kaupunki ja Sunny Beachia paljon lähempänä, siellä on hyvät valikoimat. Huhtikuun loppu ei ole vielä rannan sesonkiaikaa. Ehkä uuden Nessebarin puolelta saattaisi löytyä jotakin; siellähän on ympärivuotista asutusta ja varmaan kampaamoita yms.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 477725
- 334283
- 573755
- 503220
- 172906
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons692636- 642508
- 582459
- 402349
- 162306