Mistä Haniassa tupakkaa?

Aura56

Mistä saisi mahdollisimman läheltä anais summerstar hotellia, ostettua tupakkaa? Olen yrittänyt etsiä mutten ole löytänyt

4

4120

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • avaasuujakysy

      Kaikki pienet liikkeet ei myy edes alkoholijuomia mutta kyllä löydät kymmeniä kauppoja,mistä myydään tupakkaakin. Ravintoloissa ei myydä, paitsi tiskinalta...itse poltan menthol tupakkaa,oli samoksella vaikeaa löytää sitä! Luontaistuotekaupoissa on tupakkaa myös,hania niin iso että löytyy ja ei tarvitse edes etsiä.
      Osta suomesta alkuun kartonki,pieni vinkki jos näet tax free myymälässä ,ulkopuolelle eu;n matkaajia-pyydä heiltä että ostavat sinulle tupakkaa(seutulassa) yleensä onnistuu.

    • Räppisepi

      Menin sitte saatana juomaa vettä missä oli viinaa, tupakantumppeja tuhkaa, tupakan puruja, laku, nuuskaa ja kusta helvetti
      Minne sitä seuraavaks??
      Vatsahuuhtelu? On meinaa sen verran nyt vatsa löysällä ja meinaa tippua joka kerta kun vähänki jalkaa nostaa.

    • Pekkavaasa

      No johan ny ihme jos ei röökiä ja olutta Kreetalta löydy . Itse muutaman kerran siellä käyn vuodenaika ja en ole itse löytänyt paikkaa jossa näitä ei myytäisi . Ehkä joku ns. spa jossa joku viruttelee jalkojaan ja pikkukalat niitä näykkii ei ole kyseisten tuotteiden myyntiä .

    • Liljander

      Kreetalla ei saa nykyisin myydä tupakkaa, kuin sp-luvan saaneissa myymälissä. Sen huomaa SP tarrasta myymälän oven ulkopuolella. Sp on uusi verolupa tupakanmyyntiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10954
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5230
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2443
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2143
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1711
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1554
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1241
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1176
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe