Puolisollani oli hieman ongelmia vaikkuuntumisen kanssa eikä meinannut enää kuulla kunnolla. Mitkään hoidot eivät tuntuneet auttavan ja aloimme vähitellen alistua tilanteeseen.
Eräänä saunailtana, kun halusimme olla intiimisti toistemme kanssa, suutelin häntä aluksi varovaisesti huulille ja annoin suudelmieni helliä hänen kaulaansakin. Etenin vähitellen niskaan ja korvan alle, missä otin hänen korvalehtensä suuhuni ja imaisin sitä. Puolisoni henkäisi syvään nautinnosta ja uskalsin siitä syystä jatkaa pidemmälle.
Päästin korvalehden suustani ja annoin kieleni hyväillä hänen korvaansa. Lopulta, kun arvioin tilanteen kypsäksi, työnsin kieleni varovasti mutta määrätietoisesti puolisoni korvaan sisälle. Annoin kieleni liikkua sisään ja ulos, milloin nopeammin ja milloin hitaammin, pyrkien syvemmälle ja nauttimaan niin elämyksen mausta kuin tunteestakin. Tunnustelin korvaa uteliaasti. Se oli sekä kostea että liukas, ja aikani kieltä siellä liikuteltuani huohotti puolisoni nautinnosta ja oli valmis antamaan kaikkensa.
Juuri ennen nautinnon huippua vedin kieleni ulos korvasta, asetin suuni hänen korvalleen ja imaisin kohtuullisella voimalla. Puolisoni alkoi sekä voihkia että kiemurrella nautinnosta ja lopulta vaikkutulppa lennähti hänen korvastaan suuhuni.
Heti tulpan purkauduttua suuhuni rauhoittui puolisoni ja asettui makuulle väsähtäneenä ja posket nautinnosta hehkuen. En ollut koskaan kokenut samanlaista purkautumista ja maistelin uteliaana tätä uutta kokemusta. Vahatulppa oli kooltaan hämmästyttävän suuri ja maistui happamalta. Koostumukseltaan se oli osittain liukkaan vahamainen, mutta osittain kuivahko ja kovettunut. Annoin vahatulpan valahtaa suusta syljen mukana rinnuksilleni ja siitä aina lattialle asti. Sen jälkeen asetuin puolisoni viereen, suutelin häntä ja nukahdimme molemmat toisiamme halaten.
Korvavaikusta eroon luontaisilla menetelmillä
0
929
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921826- 851272
- 1101133
- 761017
- 105919
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56848- 47761
- 36752
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47701- 33683