mistä pojat tykkää?

sain mun ekan poikaystävän nyt ja mieten et mistä pojat tykkää niiku kun tytöt tykkää kun esim reisien sisäosaan kosketaan niin mistä pojat sitten?
5186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pojat tykkää katsoa ja kosketella sun tissejä.
Kivesten takapuoli on herkkä kosketukselle.
Pojat tykkää siitä, että kysyt mitä ne haluaa.

Äänestä

isoista tisseistä

Äänestä
  • Jos niisä o silikoonia niin sillo on aivan sama minkä kokooset neo. Ei tekis mieli koskee semmossi

    Äänestä

Se riippuu pojasta, ja hänen mielenkiinnon kohteista.
Esim. Joku saattaa tykätä videopeleistä, tai toinen pyöräilystä.


Uskon että kaikki pojat tykkää vain olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epåtoivonen kirjoitti:

sain mun ekan poikaystävän nyt ja mieten et mistä pojat tykkää niiku kun tytöt tykkää kun esim reisien sisäosaan kosketaan niin mistä pojat sitten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu