Kaikki kunnia Israelille, tuolle länsimaisen sivistyksen etuvartiolle, levottomassa ja alikehittyneessä lähi-idässä. Pieni ja ylpeä soturikansa, jolle ei rättipäät vittuile. Maailma saisi ottaa oppia Israelista, kuinka muslimien kanssa pitää toimia. Kaikkea hyvää huomiseen Israelin kansalle.
Israelilaisille
6
425
Vastaukset
- Respektini
Sotilaana minä ajattelen täysin samoin. Sotilas ei ajattele politiikkaa.
Me vain tapamme käskystä.
Israel on satojen miljoonien verenhimoisten arabien ympäröimä Uudenmaan läänin kokoinen maakaistale. Nämä arabit haluaisivat teurastaa tuon pienen maan kansan ja ajaa selviytyneet mereen.
Ihailen tämän pienen maan sotilaallista voimaa mitä kivikaudelle jämähtäneet rättipäät eivät koskaan tule murskaamaan.- Timbuktu
Ihailen tuo sorretun kansan sortamista , jota se harjoittaa palestiinan alueilla , niin paljon enja ole uskovainen , että uskoisin Israelin ottavan haltuunsa maata , joka heille on raamatussa luvattu.
- Kummallisuutta
Päinvastoin israel murtautui palestiinaan ja elää ja sotii raukkamaisesti vain jenkkien tuella
Israel vaikka meksikoon jossa samalainen kylmö tappotyyli!- jhgfdsa
Mene kouluun, muslimi.
- eijutsku
Kuka helkkarin kusipää kehtaa kehua näitä Jeesuksen tappajia. Nämä paskiaiset pitävät alkuperäiskansaa täysin alempaan rotuun kuuluvina ja sortavat heitä mielin määrin. Tulee mieleen USA kun intiaanit tapettiin jotta maahanmuuttajat saivat tilaa.
- Pampärs
Jos juutalaiset olisivatkin tappaneet Jeesuksen, miksi otat asian esiin tässä keskustelussa ja vielä tuohon sävyyn?
Määrittele niin tv on kuin ossa , mitä tarkoitat alkuperäiskansalla kommenttisi järjestyksessä toisessa virkkeessä (mikä alue, mikä on tämä alkuperäiskansa, kuinka sen määrittelet ja miksi määrittelet noin kuin määrittelet).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....1909569Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen304331Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1003887Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu953789- 1983247
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik182805Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1221337Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its631260- 901134
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151131