pierasitsie???

sitsiepierasit.
51509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juttujen tasosta huomaa heti että tämä on orimattilalaisten palsta.

Äänestä

samaa mieltä,

Äänestä

Miekii pieraisen usein. Mahtavaa!!! Olassa tuoksuu.

Äänestä

Aika yleistä tuo ongelma suolikaasujem kamssa. Kannattaa hakea apua enmem kuin pahenee.

Äänestä
  • Aika outoa keskustella näin intiimistä asiasta jotakuinkin julkisesti. Hävettää kauheasti jos joku lukee tai kuulee tästä, saatika haistaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jaeaemaa kirjoitti:

sitsiepierasit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu