Puukottaja

http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201804172200882431_u0.shtml
Eikös tulisi halvemmaksi lähettä tuo otus sínne mistä on tullutkin.
4709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lopettaa vaan niskalaukauksella ja lämpölaitokseen. Mitä sitä mihkään lähettämään,maksaa sekin..

Äänestä

Jossa jihadistit vastaanottaisivat hänet sankarina, ja loppuelämä olisi helppoa, ja tarjottaisiin tilaisuuksia jatkaa valitsemallaan tiellä niiden neitsyiden ja taivaspaikan varmistamiseksi. Kyllä, kuulostaa järkevältä. Tehdään näin.

Äänestä

Hyvinhän tuo pompottelee oikeuslaitosta. Siinähän istunnon puheenjohtajaakin viedään, kuin pässiä narussa.

Äänestä
  • Tuota menoa kävelee ulos oikeudesta vapaana miehenä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Simppa59 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201804172200882431_u0.shtml
Eikös tulisi halvemmaksi lähettä tuo otus sínne mistä on tullutkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu