Millainen kyseinen hotelli on ja onko kauneushoitola hyvä hinta ja laatu.
kiitos asiallisista vastauksista.
radisson blu sky hotelli
9
833
Vastaukset 9
- Piriform
Erittäin moderni ja upea hotelli. Aamiainen on ihan luxusta. Lähellä kaikkea ja hyvät näkymät Tallinnan keskustaan, jonka näkymää voisi ihailla vaikka kuinka kauan. Kattoterassi on mielestäni parasta. Hoitolassa en ole käynyt.
- ViimeinenKertaNordic
Nordic Hotel Forumin aamiaista ei voi kehua, edellisten ruokailijoiden jätteet lojuivat pöydillä, kukaan ei siivonnut niitä, vain itse ne nostamalla viereen lattialle sai puhdasta pöytätilaa. Allasosastolla kasvoi hometta lähes joka nurkassa. Respan ja siivoojien asiakaspalvelu oli ala-arvoista, maksava asiakas on syyllinen jopa siihen, että asuu siellä. Äänieristys huoneissa olematon. Oli helpotus kun pääsimme sieltä pois.
- IhmettelenKauhiasti
Taas tämä sama trolli mollaa aiheettomasti Nordic Hotel Forumia ketjussa joka ei asiaan edes liity. Mikä lienee motiivinsa?
- ketä.viro.kiinnostaa
Tulossa hotellien konkurssiaalto kun matkailijat vähenee kokoajan
- Amanda-Amelie
ketä.viro.kiinnostaa. Kiinnostavan tuntuu sinuakin,kun eri nimimerkeillä täällä jatkuvasti kommentoit. Typerä! Niin paljon palstailet,että lienet näitä yhteiskunnan tukieuroilla elätettäviä. Mene töihin.
- KerranKävin
Miks kaikki Tallinnan hotellit ovat hirveitä rötisköjä, eikö osata rakentaa laatua?
- PohjanBoro
Miksi Tallinnan hotelleissa syötetään vain sianruokaa? on niin kun asiakkaat ovat aikasikoja?
- siinä-vastaus
KerranKävin kirjoitti:
Miks kaikki Tallinnan hotellit ovat hirveitä rötisköjä, eikö osata rakentaa laatua?
Rapajuoppojen virolaisten kyhäelmiä
- ENSV
Virolaiset ovat pilanneet koko Tallinnan, kyllä Neuvostoliiton aikana oli loistoa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901348
- 45717
- 20659
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48630- 53608
- 79604
- 47591
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132568- 50563
Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan190541