radisson blu sky hotelli

vieras

Millainen kyseinen hotelli on ja onko kauneushoitola hyvä hinta ja laatu.

kiitos asiallisista vastauksista.

9

786

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Piriform

      Erittäin moderni ja upea hotelli. Aamiainen on ihan luxusta. Lähellä kaikkea ja hyvät näkymät Tallinnan keskustaan, jonka näkymää voisi ihailla vaikka kuinka kauan. Kattoterassi on mielestäni parasta. Hoitolassa en ole käynyt.

    • ViimeinenKertaNordic

      Nordic Hotel Forumin aamiaista ei voi kehua, edellisten ruokailijoiden jätteet lojuivat pöydillä, kukaan ei siivonnut niitä, vain itse ne nostamalla viereen lattialle sai puhdasta pöytätilaa. Allasosastolla kasvoi hometta lähes joka nurkassa. Respan ja siivoojien asiakaspalvelu oli ala-arvoista, maksava asiakas on syyllinen jopa siihen, että asuu siellä. Äänieristys huoneissa olematon. Oli helpotus kun pääsimme sieltä pois.

      • IhmettelenKauhiasti

        Taas tämä sama trolli mollaa aiheettomasti Nordic Hotel Forumia ketjussa joka ei asiaan edes liity. Mikä lienee motiivinsa?


    • ketä.viro.kiinnostaa

      Tulossa hotellien konkurssiaalto kun matkailijat vähenee kokoajan

      • Amanda-Amelie

        ketä.viro.kiinnostaa. Kiinnostavan tuntuu sinuakin,kun eri nimimerkeillä täällä jatkuvasti kommentoit. Typerä! Niin paljon palstailet,että lienet näitä yhteiskunnan tukieuroilla elätettäviä. Mene töihin.


      • KerranKävin

        Miks kaikki Tallinnan hotellit ovat hirveitä rötisköjä, eikö osata rakentaa laatua?


      • PohjanBoro

        Miksi Tallinnan hotelleissa syötetään vain sianruokaa? on niin kun asiakkaat ovat aikasikoja?


      • siinä-vastaus
        KerranKävin kirjoitti:

        Miks kaikki Tallinnan hotellit ovat hirveitä rötisköjä, eikö osata rakentaa laatua?

        Rapajuoppojen virolaisten kyhäelmiä


      • ENSV

        Virolaiset ovat pilanneet koko Tallinnan, kyllä Neuvostoliiton aikana oli loistoa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3390
    Aihe