Dogging Rouva.

45pari

Kaveri soitti, siis puolen tunnin päästä puistossa. Vaimo laittautui, mustat 1/4 kupin rintsikat, sukkanauhaliivit, joustavat ja läpinäkyvän ohuet pikkarit, mustat sukat ja korkkarit ja lopuksi päälle vain pitkä takki.

Navigaattoriin osoite ja menoksi. Olen vienyt vaimoni tapaamispaikalle ja jäänyt autoon odottamaan johonkin lähelle, jotta voin nopeasti puuttua tapaamiseen, jos kaikki ei suju kuten on suunniteltu.

Välillä kävelen tapaamispaikan ohitse ja tarkistan millainen tapaus tällä kertaa. Vaimoni laittaa puhelimensa auki ja käsilaukkuunsa, joten voin kuulla myös heidän keskustelunsa ja myös muutakin... kiihottavaa.

Kovin nuorelta pojalta tuo kaveri näytti, kun kuljin ohitse. Pälyili molempiin suuntiin ja vaikutti jotenkin reppanalta. No katsotaan, ajattelin. Soitin vaimolleni ja sanoin, että voisi varmaankin lähteä kävelemään tapaamispaikkaa kohti. Kohta kuului korkkareiden tasainen askellus asvaltilla. Puhelin oli siis auki ja laukussa.

"Moi, oliko meillä treffit", kysyi vaimoni ja poika vastasi, että "oli varmaan". " Mennään tuonne " kuulin vaimoni sanovan. Ja he siirtyivät puiston suojaan. Kuului vaatteiden kahinaa, poika avasi farkkunsa ja vaimoni napitti pitkän takkinsa auki ja kääntyi selin ja levitti jalkansa.

Ja se oli sitten sellainen 5 minuutin muna, noin arviolta, ja sitten se oli ohitse. Poika lähti pois ja vaimoni tuli autolle, vihaisena. " Siltä poitsulta tuli niin nopeasti, että mä en ehtinyt mukaan".
Aktissa ei ollut käytetty condomia, eikä vaimoni ollut riisunut edes pikkareita, eli sellainen punttipano ja lasti sisälle.

Samalla puhelin soi ja siellä oli toinen innokas. Oli kuulema kaupungilla ja pääsisi nopeasti mihin vain. Vaimoni ehdotti läheisen marketin parkkipaikkan kulmaa. Jätin vaimoni siihen varaston nurkalle ja ajoin auton parinkymmenen metrin päähän ja käänsin selkänojan, niin, että minua ei ulkoapäin nähnyt.

Viiden minuutin päästä vaatteiden perusteella oikea mies tuli paikalle. Vaimo soitti ja sanoi " Voi
ei " ja laittoi puhelimen laukkuunsa. Jäin miettimään, mikä hemmetin " Voi ei " siellä oli. Ja selvisihän se myöhemmin, taas tuollainen pojan koltiainen.

Siellä kierrätyskonttien välissä sitten ryhdyttiin mitään sanomatta toimeen. Farkut kinttuihin ja kalsarit kinttuihin ja valmiiksi jäykkä sisään, tosin vaimoni opastuksella ja ohjauksessa. Ja perushaara-asento takaapäin seisoen. Ja siinä ei kauaa hinkattu. Vaimo tuli autoon ja kaveri jäi asettelemaan kyrpää housuihinsa.

Vieressäni istui entistäkin vihaisempi nainen. "Ne olivat kumpikin sellaisia nulikoita ja annoin panna paljaalla", sanoi vaimoni. Ei siinä auttanut, kuin pysäyttää auto hiukan syrjään ja ... no niin... olihan se pillu spermassa ja housut märät ja reisillekin oli valunut, mutta sinne vaan sisään, no kolmas kerta toden sanoi. Oli kuulema paras pano aikoihin, kun oli joutunut kaksi kertaa "melkein" tilanteeseen.

Ja tää oli tosi juttu, eikä ainoa laatuaan. Noita on sattunut monenlaisia.

0

2222

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

        Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
        Ikävä
        49
        1324
      2. Maskuliininen herrasmies

        Tekee aloitteen. 🌸
        Ikävä
        160
        1125
      3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

        Rakastan sinua ❤️
        Ikävä
        61
        1007
      4. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

        Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
        Maailman menoa
        195
        829
      5. Kiinni on siekkilän yliajaja

        Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
        Mikkeli
        8
        822
      6. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

        Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
        Ikävä
        27
        776
      7. Näyttävin pariskunta

        Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
        Suomussalmi
        11
        769
      8. Ollaanko me tyhmiä mies?

        Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
        Tunteet
        51
        761
      9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

        Ja seurata jotain ihan muuta?
        Hindulaisuus
        346
        738
      10. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

        Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
        Kotimaiset julkkisjuorut
        79
        698
      Aihe