Miehet, joilla lapsia ex-avioliitosta!

Mahtaako tällä palstalla seikkailla miehiä, joilla on lapsia edellisestä avioliitosta ja jotka ovat avo-/avioliitossa lapsettoman naisen kanssa?
2675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...tuskin kuitenkaan olen se, mitä haet! Mutta hyvä että otat selvää asioista!

Äänestä

Miehelläni on edellisestä liitosta 5 vuotias tytär, joka asuu kanssamme. Ja toisinaan kyllä tuntuu, että olen se "paha"äitipuoli, kun muutama kovapäinen ottaa yhteen... =)
Eikä minulla ole omia lapsia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äitipuoli1968 kirjoitti:

Mahtaako tällä palstalla seikkailla miehiä, joilla on lapsia edellisestä avioliitosta ja jotka ovat avo-/avioliitossa lapsettoman naisen kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu