Hei tiedätkö/onko sinulla kokemusta aidoista kreikkalaisten omistamista majoituksista? olen huomannut että myös Kreikassa (useiden muiden maiden lisäksi) rikkaat italialaiset omistavat sieltä hotelleja. Joissa on usein sama sisustus joka maassa ja tulevat muka täyteen yks kaks vaikki olisivat tyhjiä. En siis viitsisi varata majoitusta vaikkapa kahdeksi yöksi, jos sitten sanotaan että on täyttä vaikka ei olisi ja tiedän etteivät rehdit paikalliset toimi niin. Etsisin aitoa paikallisten pitämää majoitusta, en franchising pohjalta toimivaa ketjuhotellia tms.
Aidot kreikkalaisten pitämät majoitukset?
etsivälöytää
1
323
Vastaukset
- allinctuhoaa
Tuossa on ykkösasiana ettei ainakaan allinc, jota suominuijatkin varaavat, ettei vaan tarvitse paskalammesta poistua koko loman aikana. Näitä p.a lammessa kylpeviä harrastavat Tui ja Am erityisesti. Suosittelen esim. bookingin selailua ja tripadvisoria, joista ainakin jonkinverran selviää kuka on omistajana ja jopa paikanpäällä, kun olet asiakkaana. Lue esim. Zooveria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061