Millainen käyttäytyminen taloyhtiön kokouksissa on järkevää
Mitä enemmän on luottamus tehtäviä sitä huonommin käyttäytyvät
Onko huutaminen normaalia kokouksissa
käyttäytyminen kokouksissa
13
632
Vastaukset
- valmiinakylmäkoskelle
Harva osaa käyttäytyä asialliseati kun luottamus tehtäviä on useammalta eri taholta.
Näille valheiden kertominen levittäminen on jatkuvaa , jatkuva valheiden kertominen yhteiskunta on määritellyt oman termistönsä . valheen perättömän asian kertoja kaatuu kyllä lopulta paskakaivoon. - omaishoitajako
Jokin aika sitten eräs hallituksen jäsen (taloyhtiön) käyttäytyi kuin kesken kasvuinen kakara kokouksessa huuto kuului naapuriin asti mekasti poistuessaan raukkamaisesti , nykyään ex hallituksen jäsen . valheiden kirjoittelija levittelijä. Sitä saa mitä tilaa.
- kylähulluko
Persoonallisuushäiriö mikä se on ja miten ilmenee?
- tulevapatologi
Yleensä hermonsa menettänyt huutaa jollain lailla sairas henkilö , terve henkilö tajutessaan tekonsa pyytää anteeksi käyttäytymistään. Mieleltään sairas hlö jatkaa käytäytymistään agressiivisena häiriköivänä kirjoittelee valheita yrittää vähätellä omaa sairasta oloaan pakenee todellisuutta mielikuvitusmailmaan
- sopupeli
Autaisikohan jos yrttäisitte tava kasvotusten kaikkien tahojen läsnäollessa ,kävisitte kaikki riidan alaiset asiat läpi ja nauhoitatte kaiken siellä puhutun luetun ja kuuntelette sen läpi voisi auttaa.
- julkkis
Kannattaisi lukea radiossa telkkarissa molempien kertomukset
- seurataantotuudenjulkais
Ehkä voisi tehdä oman vastineen riidan alaisista asioista samoihin paikkoihin missä väitteitä esitetty ehkä kannattaisi myös vastineena kysiesiinkirjoituksiin jolloin lukijat voivat verrata mikä on totuus ja kuka on levittänyt perätöntä tietoa, jos on jotain kirjallisia todisteita kannattaa lisätä viittaus näihin ja mistä asiat tarkistettavissa.
- onkotuttu
Kerro mitä huusi
- onkotuttu
Kerro kuka huusi
- pyörätuolissa
Onko tääse joka julkisesti kirjoittanut olevansa onneton ja tyhmempi????
- onkotuttu
Paikallislehden vakikirjoittelijako? Jos kirjoittanut valheita perätöntä julkisesti omallanimellään onko silloin v.... Julkisesti?
- käyttääkövaiei
Omat nettisivut : alaotsikko sivuja joita tutkimalla löytää kaikenlaista tietoa , mitä jos niiltä sivuilta löytää sivuston pitäjän sote ja tilitiedot..?
- klikkaileeaikansa
Sotu ja tilitiedot osoiteineen löytyvät kun aikansa klikkailee
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun503354Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5512077Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si841956Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171950- 201588
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431528- 281386
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281297KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar481220