Hei, onko jollakin oikeaa tietoa asiasta. Purukumi on ollut pitkään pannassa, mutta ovat hyväksyneet lääketieteelliset valmisteet ja esim- Wrigleysin ksylitolipurkan. Voiko maahan tuoda esim. Jenkki professional purkkaa?
Purukumi????
ristiriitaistatietoa
4
1130
Vastaukset
- Seppo...Kalevi
Voi tuoda ihan tavallista purkkaa maahan - kaupoissa ei sitä myydä
- 77777777777
Miksi helvetissä pitää koettaa onneaan noin typerällä tavalla.
- Anonyymi
Mietin ihan samaa, sillä olen tottunut syömään koneessa purkkaa nousujen ja laskujen aikana, pitää korvat auki. Mutta pitää ehkä keksiä jotain muuta :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mietin ihan samaa, sillä olen tottunut syömään koneessa purkkaa nousujen ja laskujen aikana, pitää korvat auki. Mutta pitää ehkä keksiä jotain muuta :)
Finnairin A350 koneissa on ainakin paineen tasaus hoidettu niin hyvin, ettei purukumia tarvitse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1652581Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait208701Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668