Hyvä hotelli yksin matkustavalla

Ymppy

Hei! Tarkoitus on lähteä yksin "löhölomalle" Rodokselle tai Kreetalle. Hakusessa on mukava hotelli, josta löytyy kaikki mukavuudet. Vinkkejä?

7

970

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rhodosfani

      Kaikki mukavuudet mahtaa tarkoittaa mitä? wi-fi, suihku, ilmastointi?
      Majestic, smartline Semiramis, Kipriotis, Rhodos Horizon Resort. Tuossa on hotelleja jotka ovat ihan vierekkäin. Hyvällä sijainnilla. Rauhallinen alue. Kaikki lähellä.

    • ToivottavastiLöytyy

      Kalathas ja siellä vaikka creta vitalis. Rannan lähellä ja haniaan lyhyt matka,7-8 km. Aamiainen kuuluu huoneenhintaan,12.6-19.6 358 ekuu. Aloita tuosta ja tee valintasi,booking näyttää kattavasti.
      Hyvä ranta ja kirkas vesi. Itse menisin anna maria hotelli,platanias,rannat ei vaan siellä hyviä(on tuttuja omistajat) Löytyy eritasoisia ja kaikilla herkuilla.

    • Ymppy

      Voiko creta vitaliksessa vetää kaksin käsin viinaa ilman että lentäisi kadulle? Kuppi noilla lomilla yleensä maistuu, toisin kuin kotona.

      • kömpelöäkaksinkäsin

        Kyllä se varmaan maistuu myös kotona, mutta pese ne kalsarit edes joskus, ettei lentokoneessa haise.


    • Ymppy

      Pesen aina. Ei ne varmaan muuten tarjoaisi koneessa loiventavia.

    • Sinne-vain

      Smartline semiramis on tasokas hotelli, lähellä kaikkea. Tarjonnassa kait vain Tjäreborgillalla, mutta kuitenkin.

    • Smartline-semiramis

      Itse olin yksin Rodoksella, ja hotellinani oli smartline Semiramis (Tjäreborg). Hotelli on erittäin tasokas ja olen todella tyytyväinen. Aamupala kuuluu aina hintaan, lisäksi voi ostaa puolihoidon tai all inclusive. All incluviseve-loma on varsinainen löhöloma, kaiken tarvittavan saat hotellista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      420
      2121
    2. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      213
      1809
    3. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      152
      1562
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      123
      1406
    5. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      29
      1246
    6. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      258
      1068
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      114
      958
    8. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      18
      912
    9. Otan vielä sut

      Niin on tähtiin kirjoitettu. Nainen, turha on kohtaloa juosta pakoon.
      Ikävä
      75
      868
    10. Mulla on ikävä sua!

      Enemmän kuin ikävä... sun kanssa oli niin helppo olla ja jutella!
      Ikävä
      26
      735
    Aihe