Nainen vetää sataa

miten olisi lempee;D
13414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

no pakko vetää, että pääsee ohi. Ei kukaan anna tietä, jos haluu vaihtaa kaistaa, niin pakko vetää ohi sellaseen väliin mihin mahtuu. Joo lempee tänne.

Äänestä
  • olen surkea liikenteessä. Olen liian kohtelias, enkä uskalla tunkea mihinkään väliin. Sitte rupeen ajaa ylinopeutta, että pääsen koko jonon ohi. Onneksi ei ole ollu peltipoliisia.

    Äänestä

Tuleeko hempeetä myös;D

Äänestä

Lempeä kyllä kiitos <3

Äänestä

Oli kiire kotiin nukkuun, nyt jaksaa taas valvoa yöllä :D

Äänestä

Kohta mennään pesemään hampaat ja mennään nukkumaan;D

Äänestä

Luonteeltani lempeä, mutta lempeä ei.

Äänestä

Jos puhelin nyt vielä piippaa niin voin ovikoodin antaa;D

Äänestä

Oon vähä tällänen urheiluhullu 😅

Äänestä

Sairauskin voi olla syynä, miksi ei voi, ymmärtäisit jos näkisit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LyhytMatka kirjoitti:

miten olisi lempee;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu